Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία ενδεικτική.
Έχω πάει πολλές φορές στο υπόγειο με την Χριστίνα, την συγκεκριμένη περίοδο έλειπε και στην θέση της ήταν η Ναταλι.
Εμφάνιση - άγριο, αγορίστικο πρόσωπο με κοντό βαμμένο ξανθό μαλλί, γεροδεμένο σώμα και μικρό στήθος. Αποφάσισα να της δώσω μια ευκαιρία, επειδή έχω περάσει καλά στο συγκεκριμένο σπίτι στο παρελθόν.
Είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο, ξεκινάει με πολύ καλή πίπα, με περιποίηση στις μπάλες , κατόπιν υποδείξεώς μου.
Μόλις πέτυχε καλή στύση, στήθηκε μόνη της στα 4. Εδώ το πρώτο φάουλ, της ζήτησα να τσιμπουκώσει λίγο ακόμα και αρνήθηκε.
Τέσπα,αρχίζω να γαμάω, με εκείνη να βγάζει ψεύτικα βογγητά. Το στήσιμό της πάντως καλό.
Πρέπει να είχε περάσει κανά 10λεπτο και μου λέει ' άντε , θα χύσεις ? '
Θα προσπαθήσω απάντησα, συνεχίζω για 2-3 λεπτά ακόμα και της λέω οτι δεν θα χύσω έτσι.
Σταματάω και της ζητάω πίπα για να τελειώσω έτσι, εκείνη όμως αρνήθηκε γιατί είχε περάσει πολύ ώρα, έφυγε από το δωμάτιο και με άφησε άχυστο.
Δεν σκέφτηκε καν να ζητήσει εξτρα λεφτά, για να κάτσει παραπάνω (η ώρα ήταν περίπου 3-4 , καθημερινή , με ελάχιστο κόσμο)
Συμπερασματικά, ρίσκαρα να δοκιμάσω με μία κοπέλα μέτριας εμφάνισης, ελπίζοντας σε καλές υπηρεσίες και πήγα κουβά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
diopos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
826
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, flynow, Paliotsarkadoros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού