Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασα κατά 10 το βράδυ από την Έλενα. Της είπα για την κριτική του προηγούμενου musician, &... τι τα θέλετε! Έγινε τούρκος. Γνώριζε τα κακοήθη ψεύδη κι εκνευρίστηκε. Όπως έχω ξαναγράψει, το Ελενάκι είναι η αγαπημένη μου πουτ@νίτσα, & φυσικά οργίστηκα κι εγώ γιά την κακόβουλη κριτική. Αγαπητοί σκεπτόμενοι συνμπουρδελιάρηδες: ας μην χαλάμε το site εκ των έσω. Οι όροι μέλους του site, είναι σαφέστατοι & πλήρης. Αν μιά κοπέλα δεν μας αρέσει, το αναφέρουμαι. Μα πάνω απ΄όλα ΣΕΒΑΣΜΟΣ. Στην κοπέλα, στην/στον υπηρεσία, στο χώρο. ΟΧΙ ΨΕΜΑΤΑ. Στο παρελθόν & τώρα έχω βοηθηθεί από κριτικές συνμπουρδελιάρηδων. Όλοι όσοι έχουν γράψει κριτική γιά την Έλενα -εδώ & σε άλλα "σπίτια"- κανείς δεν έχει αναφέρει ελ**στομ**, άρα όλοι εμείς είμαστε κορόιδα & ο 1 με +10euros πονηρός. Έλεος!!! Εκτός & αγνοεί τον όρο ελεύθερο στοματικό, ή τον φαντασιώνεται. Το γλύψιμο πέους & όρχεων, δεν είναι ελ**στομ.

Στο διά ταύτα: Μπήκα στο δωμάτιο κι εντός ολίγου ήρθε η Έλενα. Μου είπε πως θα λείψει κάποιες μέρες(10-15?) γιά προσωπικούς λόγους, οπότε & θα επιστρέψει. Έβαλα ένα 10euro στο κρεβάτι (αστειεύθηκα, γιά ελ**στομ)& μου είπε "θα σε σκοτώσω". Πράγματι με σκότωσε!!! Στα φιλιά! Στο γλύψιμο!! Από λαιμό -όπου & με δάγκωσε καυλιάρικα- ως τα @ρχδ@. Κατόπιν πίπα γιά σεμινάριο!! Υγρή, βαθιά, με "λύσσα" Δεν χρειάστηκα πολύ γιά να καταγκαβλώσω & της είπα να ανεβεί πάνω μου, όπου χτυπήθηκε με μανία. Η αγαπημένη μου στάση είναι το ιεραποστολικό, που ακολούθησε. Εδώ την κάρφωσα εγώ, με μανία. Η Έλενα σ΄όλη τη διάρκεια της "μάχης" αναστέναζε καυλωτικά & βογγούσε. Το μοιραίο ήρθε κι ήταν καλύτερο από κάθε άλλη φορά.

Όσοι δεν έχουν επισκεφθεί την Έλενα, να την επισκεφθούν. Είναι εδώ από 5 απόγευμα. Καλές μπρδλότσαρκες!!!

Υ.Γ. Το 10 στο πάρκινγκ λόγω μοτοσυκλέτας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού