Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά την κριτική του έμπιστου συναγωνιστή παρακάτω, πήγα κι εγώ να δοκιμάσω την Ελένη. Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως τα είπε και ο συναγωνιστής, όσο αφορά τόσο την εμφάνισή της, όσο και το πρόγραμμά της ΚαπέλοΚαπέλο
Εμφανισιακά είναι σούπερ για την ηλικία της, αφού σίγουρα είναι πάνω από 65 ετών, όμως το σώμα της κρατιέται πολύ καλά. Ξανθιά, λεπτή, με μια βραχνή καυλιάρα φωνή.
Μπήκε στο δωμάτιο μέσα στην καύλα, και αμέσως άρχισε να μου γλείφει τις ρώγες, το λαιμό, την κοιλιά, τα μπούτια μου, και μετά έκανε ντου στον πούτσο μου. Το τσιμπούκι της αρκετά καλό, και πολύ μαεστρικό γλείψιμο στις μπάλλες Ναι!Ναι! Σε κάποια φάση ανασήκωσα λίγο τα πόδια μου, και αυτή έπιασε αμέσως το υπονοούμενο και έχωσε τη γλώσσα της μέσα στην κωλοτρυπίδα μου ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Μου έγλυφε με αρκετό ζήλο τα αρχίδια και την κωλοτρυπίδα μου εναλλάξ, ενώ συγχρόνως έβγαζε και βογγητά καύλας. Στη συνέχεια άρχισε πάλι πίπα, αλλά επειδή μου έδειξε ότι το κατέχει το άθλημα της γλειφοκωλάδας, της έκανα νόημα και αυτή αμέσως ξαναέχωσε τη γλώσσα της μέσα στο παχύ μου έντερο.
Εγώ συγχρόνως την χούφτωνα τη γέρικη μούνα της και την κωλοτρυπίδα της, αλλά δάχτυλο μέσα στο παχύ της έντερο δε με άφησε να βάλω. Μου έβαλε καπότα, και τη γάμησα λίγο από μουνί, και στη συνέχεια στα 4 από κώλο, αλλά επειδή με είχε κάνει τούρμπο με τη γλώσσα της, δεν άντεξα πολύ, έβγαλα την καπότα, και άδειασα βαθειά μέσα στο στόμα της. Αφού με στράγγιξε καλά, σηκώθηκε και τα έφτυσε στο νιπτήρα, με χαιρέτησε ευγενικά και έφυγε.

Και τώρα πάμε στο μεγάλο μείον της επίσκεψης - στον οίκο αυτό δε θυμάμαι να είχα ξαναπάει, αλλά ήταν σίγουρα ότι πιο βρωμερό έχω δει στη ζωή μου. Το δωμάτιο έβγαζε απίστευτη μπόχα, το κρεβάτι σε άθλια κατάσταση, οι τοίχοι και το πάτωμα σε προειδοποιούσαν να μην τους ακουμπήσεις γιατί θα κωλούσες του κόσμου τις αρρώστιες, ενώ το κερασάκι στην τούρτα ήταν ότι υπήρχε καπότα χρησιμοποιημένη πάνω στο κρεβάτι, δίπλα στο μαξιλάρι, την οποία είδα λίγο πριν το τέλος της συνάντησης, πράγμα που σημαίνει ότι η τσατσά δε μπήκε καθόλου στο δωμάτιο μετά τον προηγούμενο πελάτη, για να το ελέγξει ΜαλακίαΜαλακία γενικά τσατσά δεν είδα καθόλου, αφού η Ελένη βγήκε και παρουσιάστηκε μόνη της. Πραγματικά τέτοιο χάλι δεν το έχω ξανασυναντήσει, ακόμα ούτε και στο Κολωνού -47 όροφο, επί εποχής της μακαρίτισας της Βραζιλιάνας της Τερέζας, όταν ήταν σε πολύ πιο βρωμερή κατάσταση από τώρα Ναι!Ναι!

Με λίγα λόγια, η gilf Ελένη εμφανισιακά είναι μόνο για σκληρούς μύστες ή λάτρεις των cult καταστάσεων όπως εγώ ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης είναι μέσα στην καύλα, κάνει πολύ ωραία πίπα και γλειφοκωλάδα, δίνει κώλο χωρίς μα και μου, και δέχεται τα χύσια στο στόμα με μεγάλη ευχαρίστηση Ναι!Ναι! Όμως, προσωπικά εγώ, σε αυτό τον οίκο δεν πρόκειται να ξαναπάω αν δεν τον σουλουπώσουν, καθαρίσουν και απολυμάνουν Γερο-μύστης Αλλιώς, τη γλώσσα της Ελένης μέσα στην κωλοτρυπίδα μου θα τη νιώσω μόνο αν πάει σε άλλο οίκο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελένη
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, Bonecrusher, bane4444 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2019
Ο συνδυασμός βρωμερό δωμάτιο, γριά πόρνη είναι τέλειος! Μπράβο συνάδελφε είσαι άξιος!
03 Οκτωβρίου, 2019
Πωπω τι μου θύμησες την μακαρίτισσα την Τερέζα !!! Σκληρή γιαγιά!!
03 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Τερέζα ήταν για πολύ hardcore καταστάσεις Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
03 Οκτωβρίου, 2019
μέχρι 60 είναι η Ελένη και είναι καμμένη, δεν υπάρχει εξτραδάκι που να μην το κάνει.
Τώρα και στο δεκάρικο είναι ο Χαρος παγανιά, συναγωνιστές μεγάλη προσοχή !!
04 Οκτωβρίου, 2019
ρε αλανι καθεσε και γραφεις για καθαριοτητες και τετια ομορφα , καποτες χιμενεδ πεταμενες και ακαθαρσιες αλλα την πουτανα τηνε τσιμπουκοσες ακαποτη μετα απο τα γλιφοκολια που παιρνει στον καθενα;
Δηλαδης την καθαριοτητα την αντιλαβού μοναχά στον περιβαλοντα χωρο και οχι στην ψολη σου;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5