Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπερα στους απανταχου μπουρδελιαρηδες ! Δευτερα βραδυ και εγω εχω... ρεπο. Ευκαρια λοιπον για μια βολτα απο λιοσιων. Φτανω περιπου 1¨10 το βραδυ, παρκαρω ευκολα ενα στενο πιο κατω και παω στο 73α να δω τις καινουριες κοπελες μαγια και βικτωρια. Χτυπαω το κουδουνι και μπαινω στο ιδρυμα οπου σε πρωτη φαση απογοητευομαι, καθως στο σαλονι επικρατει ζεστη και μια ασχημη μυρωδια ιδρωτιλας ... Μου παραουσιαζει η τσατσα την βικτωρια. Προκειται για μια νεαρη αδυνατη κοπελα, μελαχρινη απο Βενεζουελα, 26 ετων με ωραια σωμα μαυρισμενο, 2-3 τατουαζ και ωραιο χαμογελο ! Λεω ας δοκιμασω και περναω στα ενδοτερα, απου και εδω θελω να σταθω περισσοτερο καθως το δωματιο δεν θυμιζει σε τιποτα τον παλιο καλο στουντιο λιοσιων 73α, που οντως νομιζες οτι εισαι σε ενα καλο χωρο, με καθαρες πετσετες και σεντονια, ευχαριστο κλιμα, σωστη θεμροκρασια δωματιου κλπ....το δωματιο μυριζε εντονα ιδρωτιλα ηταν χαλασμενο το a/c με αποτελεσμα να εχει ζεστη και υγρασια πουθενα πετσετα και παντοφλες, οπως ηταν παλια, βρωμικο πατωμα και σεντονια με λεκεδες λερωμενα Θυμός ερχεται η κοπελα γρηγορα... προκαταρκτικα μηδεν Κεφάλι σε τοίχο! περναει καποτα σε μισοπεσμενο πεος χωρις να ρωτησει ( αν και προσωπικα εχω κοψει τα ακαπελα τσιμπουκια) αν θελω με η χωρις καθως η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο. Αδιαφορη πιπα μονο το πουτσοκεφαλο εβαζε μεσα στο στομα Λύπη Λύπη στο 70% της στυσης μου λεω παμε, εκει βαζει λιπαντικο και στο πεος μου αλλα και στο μουνι της ...... την γαμαω ιεραποστολικα στην αρχη και τελιεωσα μετα στα 4 οπου δεν εκλεψε ... Συμπερασματικα φιλοι μου δυστυχως το λιοσιων 73 δεν θυμιζει σε τιποτα αυτο το ιδρυμα που ηταν πριν 2 χρονια οπως το γνωρισα εγω ....εχει γινει πλεον ενα κοινο μπουρδελο της σειρας ..αν δεν αλλαξει κατι δυσκολα θα ξαναπαω

υγ: επειδη ακουγεται, εκατσα περιπου 12 λεπτα τσατσα δεν ενοχλησε !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
dimi7064i
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.618
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, ramada, Mitsos_35 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2019
Αφού τα λέμε συνέχεια...20 για σουβλάκια ναι... Έτσι όπως έγινε το ίδρυμα...ούτε απ' έξω...!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1