Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έρωτας

Χριστίνα... 3η φορά επίσκεψη σε 1η βάρδια και η διάθεση καθώς και το χαμόγελο παραμένουν αμετάβλητα. Το Χριστινάκι είναι ένα ξανθό κορίτσι με καινούργια προσθήκη βλεφαρίδων!! Αυτό της έδωσε μια καινούργια νότα.. Ένα προσωπάκι ήρεμο και πράο, με ευγενικό χαμόγελο, με την ψεύτικη βλεφαρίδα, τονίζεται αρκετά το όμορφο βλέμμα της αλλά και υπόσχεται αρκετά αφού συνδιάζει τις δύο αρετές που καβλώνουν έναν άντρα! Γλυκύτητα και πουτανιά! Μπαίνω στον οίκο και μου αυτοπαρουσιάζεται με ένα υπέροχο σετ μαύρων εσωρούχων! Σκέτη γκαβλα το Χριστινάκι και το χέρι μπαίνει αυτόματα στην τσέπη. Δίνω το ρευστό και μπαίνω δωμάτιο. Μετά από 5 λεπτά έρχεται η Χριστίνα και με ξαπλώνει στο κρεβάτι και δίνει φιλάκια στο σώμα. Κατεβαίνει σιγα και αισθησιακά στο επίμαχο σημείο και αρχίζει μια υπέροχη σεξουαλική πίπα. Δεν ήταν τπτ τρελό από άποψη τεχνικής ή κασκαντερική. Ήταν όμως σεξουαλικότατη. Πέρασμα προφυλακτικού και σεξάκι στο πλάι. Έχουν κολλήσει τα κορμιά μας και εγώ να ανεβάζω ρυθμούς έχοντας την στην αγκαλιά μου στο πλάι. Με το ένα χέρι να είναι περασμένο κάτω από το κεφάλι της και να καταλήγει στο υπέροχο σε αφη στήθος της, και το άλλο να της καρταει μια το πόδι ψηλά, μια να πιανω τον ωραίο κωλο της. Το μωράκι συμμετέχει χωρίς να διακοπει ή να διαμαρτύρεται για κάτι. Στη συνέχεια ιεραπόλοστολικό και με 2, 3 πιστονονιές κατάθεση εκτός προφυλακτικού... Δεν έμεινε δωμάτιο και βγήκε μολις ντύθηκε. Έφυγα με ένα ευχάριστο συναίσθημα. Θα επαναληφθώ, λέγοντας πως, όποιος θέλει ένα ερωτικό σεξ με μια όμορφη παρουσία, τότε σπεύδει στην Χριστίνα! Όποιος θέλει σκυλί και βρώμικο άγριο γαμήσι, τότε απευθύνεται αλλού...

(Πρόσωπο υπέροχο, χαμόγελο υπέροχο, ψηλή ξανθιά, κωλαράκι όμορφο αλλά όχι τοπ, δέρμα πολύ απαλό)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.379
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, EvilPlasma, Bonecrusher και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2019
Διόρθωση... Παρατήρησα πως έχω κάνει δύο τρία λαθάκια τυπογραφικά. Όμως το ένα θα ήθελα να το διορθώσω, καθώς παραποιείται λίγο η "διαδικασία". Η κατάθεση έγινε εντός του προφυλακτικού και όχι εκτός που έχω γράψει από λάθος. Δεν ξέρω αν η κοπέλα δέχεται τελειωτικό επάνω της κτλ. Η πίπα ήταν ακαπελα, αλλά το σεξ και το τελείωμα ήταν κανονικά με προφύλαξη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1