Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλημερα!
παει κατα ιουνιο μερια το στορι!
μπαινω στο δωματιο περιμενοντας την σοφη (νομιζω δεν ειμαι κ σιγουρος, παντως ειναι στη πρωινη βαρδια). εχονταςε ξαναβρεθει κ αφου με γνωριζει μπενει στο δωματιο κ μου λεε: εχω ενα ομορφο παλικαρακι να το φωναξω να παιξουμε 3πλετα? εννοητε της λεω.
ερχετε το παλικαρακι με ωραιο εργαλειο περι τα 30χρ κ με βαζουνε στη μεση για τσιμπουκα, να ρουφαω σα τρελος, καποια στιγμη η σοφη μου ανοιγει τα ποδια οπως ειμουνα ξαπλωμενος κ με περνει ενω εγω τραβαγα τσιμπουκα στο νεαρο(απλα εγω ειμαι 40, για αυτο λεω νεαρο) του λεει: θα τον παρεις?? κ την ωρα που με περνει πεταει το μαλαπερδσονη της στο στομα του! εγω απο κατω κ να γαμιεμαι κ η σοφια ορθια κ να τη τσιμπουκωνει το παλικαρι....ωραια πραγματα, κ του λεω: με γαμας που με γαμας δε μου τα ριχνεις κ στο λαρυγγι να τα καταπιω...κ ετσι εγινε. φευγωντας χερετιθηκαμε κ αφου πηρα τη σοφη στα 4 αδειασα κ εγω μεσα της! ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ βρε παιδια....μακαρι να ξανακατσει 3πλετο
οποιως θελει να παμε κ μαζι μου στελενει μυνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Σόφη
lakiskiss
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
290
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xxxnnn, LEFTY2, zoecd και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2019
Κανας Αλβανος νταβατζης θα τανε.
PV
Peter Van Norden
12 Ιουνίου, 2021
είμαι Ενέργειτηκος αν γουστάρεις για 3 πλετα ... Να κανονίσουμε ...
review reaction 1 lakiskiss
18 Αυγούστου, 2022
proteas στειλε μυνημα να κανονισουμε
review reaction 1 Gianniskavliaris40
12 Νοεμβρίου, 2023
Proteas Kai lakis...Kai ego energitikos....I mallon energy bi curious για τρανς...άμα έχετε όρεξη πάμε γκρουπακι και περνούμε 2 στο δωμάτιο Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4