Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακη βραδυ πηγαμε φυλης για παρτουζα μαζι με 2 φιλους,αφου κανανμε μια βολτα και ειδαμε καμια 10 κοπελες,τελικα επιλεξαμε μια 19χρ ρουμανα στη Φιλης 54Β.
Η βοηθος μας ειπε οτι θελει 20ευρω για τον καθενα,και ετσι μπηκαμε στο δωματιο το μεσα αριστερα,μετα περιπου 10 λεπτα ηρθε η κοπελα,μας χερετησε ξεντυθηκε,ειναι περιπου 165-170μ με πολυ ωραιο σωμα σαν μοντελο,καστανη με αρκετα ομορφη και καυλωτικη φατσα,εχει 2 μεγεθος βυζι καιακλο κοκλαρακι σφυχτο.Και μετα ανεβηκε στο κρεβατι και αρχησε να φιλαει και να χαιδευει τον φιλο μου τον Κ.Μ και μετα να του περναει καποτα και να καθεται απο πανω του και να την γαμαει στο μοθνακι της,ο αλλος φιλος ο Κ.Π μετα ανεβηκε και αυτος πανω στο κρεβατι και αφου του εβαλε και σ αυτον καποτα πηγε απο πισω της και την γαμαγε στα 4 απο το κωλαρακι της,και μετα πηγα και εγω απο το πλαι κοντα της με τα γονατα πανω στο κρεβατι και μου φορεσε και εμενα λαστιχακι και αρχησε να μου τον παιζει με το δεξι χερι της.Μετα απο λιγο τελειωσε ο Κ.Π στο κολαρακι της μεσα και συκωθηκε απο το κρεβατι, και μετα πηγα εγω και την πηρα στα 4 απο τον κωλο της,μετα τελειωσε και ο αλλος φιλος ο Κ.Μ που την γαμαγε σε σταση καουγκιρλ και συκωθηκε και αυτος απο το κρεαβατι,και μετα εμεινα μονος στο κρεβατι και ξαπλωσα και ηρθε απο πανω μου και αρχισα να την γαμαω απο την μουνα της,αυτη αρχησε να βογκαει καυλωτικα και μετα απο λιγο την αλαξα σε 69 που αρχισα να γληφω την μουναρα της και να της ριχνω σφαλιαρες,το μουνακι της ηταν σφιχτο οπως και ολο της το σωμα, μυριζε ωραια και ειχε ωραια γευση και της εχωσα και την γλωσα βαθεια μεσα στην τρυπα της,και μετα απο λιγο καθως μου τον πιπωνε και μου τον επαιζε εχυσα τελικα και εγω.Το δωματιο ηταν καθαρο,καπως παλιου στυλ οχι μοντερνο,ειχε καλο κλιματισμο και ειχε ρυθμιση για την ενταση του φωτος και νυπτηρα.Γενικα ηταν αρκετα καλη η συνευρεση και η παρτουζα μαζι της, οπου ειχε καλη συμετοχη μαζι μας κατα την διαρκεια του σεξ.,βεβαια θα ηταν σουπερ αν δεχοταν γλωσοφιλα και δαχτιλισμα,παντως για 20 ευρω αξιζει σιγουρα ειναι σαν γαμας μοντελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2019
geny24
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
297
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dourosladers, partouzaboy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Ποιο ειναι το όνομα της κοπέλας?
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Καταρχήν δεν γράφεις όνομα κοπέλαςMoney Mouth μετά από υπηρεσίες στην αλυσίδα που γράφεις ούτε καν Χμμμ; μήπως πήγες σε άλλο ίδρυμα;Χμμμ; Χμμμ;
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Φιλαρακι ονομα απο την κοπελα θυμασαι??
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Μαγκες το ξεκωλιασατε το πιτσιρικι!!!!!!!!!
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Πια κάνει πρωκτικό στο μαγαζί αυτό? Χμμμ;
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Αμαν, μας καβλωσατε βραδιάτικα Γλώσσα !! Let us know ποια ηταν τελικα η κοπελα μπας κ την επισκεφτω και εγω με κανα φιλο (ΑΝ ποτε καταφερουμε να το κλεισουμε σωστα..) για παρτουζιτσα!!!!
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Το όνομα της παρτουζιάρας που δίνει και κώλο με 20 ευρώ στα μοντελάδικα δεν μας έγραψες!

Ποιά είναι;
C
Cavalaris
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Να γίνει τέτοιο σκηνικό σε μαγαζί της "μοντελοαλυσίδας"... Σενάριο επιστημονικής (και όχι μόνο) φαντασίας μοιάζει... Χμμμ;
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Μοντελοαλυσίδα κ όλα αυτά δύσκολο τόσα χρόνια που γυρνάω στα μπουρδελα.. Ειδικά πρωκτικο ποτέ.. Μήπως πηγές σε άλλο..
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Έλα μεταξύ μας... Χμμμ;
ποίος έδωσε κώλο... ο ΚΜ ή ο ΚΠ... το θέμα είναι οτι πέρασες καλά τύπε!!!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3