Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το συγκεκριμένο μαγαζί δεν έχει και πολύ καιρό που έχει ανοίξει αλλά επειδή είμαι συνηθισμένος να πηγαίνω στα ίδια δεν το πολύ επισκέπτομαι. Εχτές όμως είπα να ξαναδοκιμάσω.
Μπαίνω μέσα, η ευγενέστατη τσατσά μου λέει ότι έχει δυο κορίτσια και το ένα είναι στο δωμάτιο αλλά τώρα θα δείτε το πρώτο
Βγαίνει λοιπόν η Gloria η οποία είναι μια ψιλή και μελαχρινή κοπέλα γύρο στα 25 με μέτρια προς καλή εμφάνιση στο πρόσωπο και θα έλεγα λίγο πεσμένο κώλο και βυζιά αλλά αν πάρει μερικά κιλά που με το ύψος που έχει δεν θα είναι καθόλου άσχημο, πιστεύω θα έρθει στα ίσα της.
Στη συνέχεια η τσατσά ανακοινώνει το πρόγραμμα το οποίο είναι νορμάλ συν ελεύθερο στοματικό.
Σκέφτηκα για λίγο τι να κάνω και τελικά αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Έδωσα τα λεφτά στη τσατσά και μπήκα σε ένα δωμάτιο.
Έβγαλα τα ρούχα μου και περίμενα λιγάκι. Το δωμάτιο πολύ καλό καθώς το μαγαζί το ανακινήσανε πριν το ανοίξουνε.
Μετά από λίγο έρχεται και το κορίτσι.
Η συμπεριφορά της φυσιολογική, μου λέει ένα γεια σου, της λέω γεια, αρχίζει να βγάζει παπούτσια, εσώρουχα και σουτιέν και ρωτάει αν θέλω ελεύθερο στοματικό και της λέω ναι. Μου τον σκουπίζει με ένα μωρομάντιλο και ξεκινάει την πίπα.
Μπορώ να πω ότι ήταν καλή η πίπα της αλλά έχω δοκιμάσει και καλύτερα. Βέβαια για τα λεφτά που δίνεις είμαι ευχαριστημένος.
Στη συνέχεια αφού μου σηκώθηκε καλά, παίρνει την πρωτοβουλία και μου λέει έλα να με γαμήσεις και στήνεται στα τέσσερα. Ξεκινάω λοιπόν το γαμήσι ήρεμα στη αρχή αλλά μετά άρχισα το σφυροκόπημα. Άντεξε το κορίτσι μια χαρά και μετά από λίγο έχυσα.
Μπορώ να πω ότι γενικά είναι καλή θα μπορούσε καλύτερη αλλά αυτό μάλλον έχει να κάνει με το ότι είναι και καινούρια στη δουλειά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Γκλόρια
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, Bonecrusher, STAVROS6969 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού