Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Σακίρα την είχα πρωτο συναντήσει τον Μάρτιο, έχει εντυπωσιακή εικόνα για αυτούς που ψάχνουν όμορφια κορμιά στην Φυλής, αλλα μέχρι εκεί... Την πρώτη φορά μου είχε δώσει χρόνο στον δωμάτιο, για αγκαλιά, φιλιά, λίγο φλερτ. Ίσως το είχα ανάγκη και παρέβλεψα το αποκρουστικό στοματικό, και του γαμισιού που είχε πολύ γκρίνια, για πρωκτικό ούτε λόγος, ποτέ δεν μπήκα!! Δεν τελείωσα και ποτέ, χτύπησε η πόρτα, είχαμε κάτσει και ώρα αγκαλίτσα, ήθελα να συνεχίσω και την βόλτα μου, οπότε άλλη φορά...
Την δεύτερη φορά που ήταν και κοντινή καμιά εβδομάδα, μου είχε μείνει αποθυμένο το κωλαράκι της, διαπίστωσα οτι δεν μπορεί το παλικάρι, δεν κάνει για αυτό που κάνει... Κωλαράκι ούτε αυτή την φορά πήρα... ούτε τελείωσα πάλι, απλώς την έδιωξα απο το δωμάτιο και ησύχασα!!
Τα σχόλια που βρήκα απο τους προηγούμενους με επιβεβαίωσαν και οι λεπτομέριες που αναφέρουν τα παλικάρια είναι ακριβώς όπως θα της συναντήσεις!!
Εν κατακλείδι, αν θες να ξενερώσεις, να αισθανθείς κορόιδο, και να συνεισφέρεις τα χρήματα σου σε ανθρώπους που δεν τα αξίζουν, τότε είναι η καλύτερη επιλογή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σακίρα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, dourosladers, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού