Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η τρίτη κριτική που γράφω για το ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Βικάκη ΠροσκύνημαΠροσκύνημα αλλά πιστεύω πως αν κάτι αξίζει τόσο πολύ δεν υπάρχει λόγος να μην γράφω κριτική,γιατί έτσι θεωρώ ότι είναι ο μόνος τρόπος που έχω για να επιβραβεύσω την αξία και την ποιότητα που έχει το ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Βικάκη ΠροσκύνημαΠροσκύνημα.Κάποιοι ίσως με χαρακτηρίσουν υπερβολικό αλλά ο καθένας έχει την άποψή του και τη λέει ελεύθερα.Για το σπίτι δεν θα μακρηγορήσω γιατί παρέχει υπηρεσίες studio, για να μην πω ακόμη καλύτερα από αρκετά studio σε πολλά πράγματα.Όπως δεν θα μακρηγορήσω για το ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Βικάκη ΠροσκύνημαΠροσκύνημα γιατί δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι.Ισως παίζει ρόλο η χημεία που έχω αναπτύξει μαζί της μετά από τόσες συνευρέσεις.Αλλά θεωρώ πως είναι ένα άτομο που συμπεριφέρεται το ίδιο άψογα σε όλους.Τώρα όσον αφορά την τελευταία μας συνάντηση μπορώ να πω άνετα ότι μου έδωσε τα μυαλά στα χέρια (με την καλή έννοια βέβαια).Χωρίς χρονικούς περιορισμούς χωρίς μη και μη και δεν θέλω σαν κάτι άλλες.Ότι επιθυμία έχω προσπαθεί να μου την εκπληρώσει (εννοείται μέσα στα όρια).Απολαυστικά προκαταρτικά μέχρι να μην μπορώ να κρατηθώ άλλο.Απολαυστικό όσο δεν παίρνει sex σε όλες τις στάσεις χωρίς βιασύνες και παράπονα.Φτάνω πολλές φορές να αναρωτιέμαι αν είναι πραγματικότητα αυτό που βιώνω με τοΠροσκύνημαΠροσκύνημα Βικάκη ΠροσκύνημαΠροσκύνημα.Απίστευτο social πάντα πριν και μετά.Καταπληκτικό κορμί για να το γλύφεις ασταμάτητα και το σημαντικότερο για μένα καταπληκτικός χαρακτήρας που δύσκολα συναντάς στο χώρο αυτό.Με λίγα λόγια ένα πραγματικό διαμάντι σε όλα της.Και βέβαια περιμένω όπως πάντα με τρελή ανυπομονησία την επόμενη συνάντηση με το αστέρι.Τελεία και παύλα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Βικάρα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα είσαι καύλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
megasnik
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
801
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, jimy.m., anallover21 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2019
Η Βίκυ είναι μόνο παθητική?
07 Σεπτεμβρίου, 2019
Έπρεπε η τιμή να είναι στα 20 ευρώ.γιατι είναι στα 30;
Θα μου πείτε με διαφορά 10 ευρώ θα φτωχινο εγώ κ θα πλουτισουν αυτοί..
Όχι.. άλλα γιατί όπως κ στα άλλα να είναι κ εκεί 20..το έχω απορία..
07 Σεπτεμβρίου, 2019
Η Βίκη είναι και ενεργητική με πολύ καλά προσόντα πιο καλά από καποοους που το παίζουν γαμιαδες !!!!
09 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου θεωρώ πως οι υπηρεσίες που παρέχει το συγκεκριμένο σπίτι αξίζουν 30 ευρώ.Ζητάνε 20 ευρώ σε κάτι στάβλους που σιχαίνεσαι να μπεις στο δωμάτιο.Εδώ τουλάχιστον είναι πεντακάθαρα πάντα και οι κοπέλες άψογες πάντα.Μην φανταστείς ότι εμένα μου περισσεύουν τα 30 και τα θεωρώ λίγα, αλλά προτιμώ να δώσω 30 και να το απολαύσω παρά να δώσω 15 η 20 και να τα κλαίω.
11 Σεπτεμβρίου, 2019
Για σας και απο εμε για να ξεκαθαρίσουμε κάτι ..Μιλάμε για τραβελουσ έτσι σε αυτό το σπίτι πάντα τραβεστί έφερνε
11 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσυ τύπε πως και το γνωρίζεις;; Κουλ
30 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έβαλες ψωλή από γαμιά δίπλα δίπλα με της Βίκυς κ το ξέρεις?Χμμμ;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7