Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα φίλοι.Η Ελίνα είναι μια ρωσιδα γιαγιά γύρω στα 50 με 55 με μεγάλα φυσικά βυζιά κοντό ξανθό μαλλί και θα έλεγα με καλό σώμα για την ηλικία της.Την είχα ξαναπάρει και πριν κάτι μήνες και είχα μείνει ικανοποιημένος και σήμερα που την πέτυχα ξανά την επέλεξα πάλι.Μπηκε στο δωμάτιο συγκρατημένη με ένα απαλό χαμόγελο και ξεκίνησε κατευθείαν αισθησιακές αγκαλιές και όχι αυτό που λέμε βουρ στο πατσά και άρχισε να γδυνεται.Εν συνεχεία ενέδωσε στο τρίψιμο που έκανα στην κωλοχαραδρα της και έσκυψε για να μου πάρει ακαποτη πίπα και να γλύψει τις μπάλες κάτι που όπως το έκανε δεν με τρέλανε για την ηλικία της μπορώ να πω πως εμένα προσωπικά με απογοήτευσε και σε καμία των περιπτώσεων δεν το έκανε όπως την προηγούμενη φορά.Τελοσπαντων έπειτα την πήρα στο ιεραποστολικό όπου μετά από κάποια γερά μπασιματα τελείωσα.Συμπερασματικα για 10€ δεν είναι άσχημη επιλογή αλλά κατά την άποψη μου στο 10ρικο με λίγο ψάξιμο παραπάνω μπορείς να βρεις κάτι καλύτερο όμως για την Ελίνα συγκεκριμένα έχω να πω πως αρκείται κυρίως στους χαλαρούς ρυθμούς και σε καμία περίπτωση στο hardcore.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού