Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλήσπερα και απο μενα...
Λοιπον, η δικια μου εμπειρια απο την Αθηνα ειναι τελειως διαφορετικη απο την προηγουμενη κριτικη του συναγωνιστη .
Ο οικος καθαρος και ανακαινισμενος και η τσατσα ευγενεστατη και δεν ενοχλησε καθολου .
Η Αθηνα τωρα, ειναι μια μελαχρινη κοπελα, με καρε μαλι, ζουμερη και με καμπυλες, μετρια συο υψος, γυρω στα 30.
Στο σαλονι ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα με ελευθερο στοματικο και πρωκτικο.
Στο δωματιο δεν αργησε να ερθει, ηταν ομιλιτικη και κοινωνικη, ξεκινησε με χαδακια κ φιλακια και συνεχισε με γλυψιμο των αρχιδιων και μετα με δυνατο ακα κλαρινο, ολα στο σωστο ρυθμο, στη σωστη ενταση και με τη σωστη πσσοτητα σαλιου...
Μετα περασμα καποτας και καβαλημα πανω στο πουτσο οπου και ακολουθησε δυνατο γαμησι στο μουνακι της, υστερα ειχε σειρα το κυριως πιατο που φυσικα δεν ειναι αλλο απο το ξεσκισμα του πατου της, στησιμο στα τεσσερα ε και εκει εγινε της πουτανας στην κυριολεξια...
Το κοριτσι το γουσταρει πολυ το πρωκτικο, περισσοτερο απο το κανονικο οπως μου ειπε και τα δινει ολα εκει...
Απιθανο στησιμο στα τεσσερα για τελεια διεισδυση, εφαρμογη και απολαυση και για τους δυο φυσικα , με εντονο σφυροκοπημα και για πολυ ωρα, με εντονη συμμετοχη απο πλευρας της και ωραιες κραυγες και βογγητα ηδονης.
Το τελος ηρθε μεσα στο κωλαρακι της το οποιο μου ειχε παραδοθει τελειως...
Γενικα πολυ ωραια εμπειρια με μια κοπελα που και ξερει αλλα και της αρεσει να γαμιεται...
Θα την ξαναεπισκευθω σιγουρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
686
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, googlis, johnko και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2019
πρωτη φορα ακουω πουτανα να γουσταρει πολυ το πρωκτικο. οσο για τις ωραιες κραυγες και βογγητα ηδονηςτο μονο που εχω να πω ειναι οτι δεν μπορουσαν να πανε ολες στην επιδαυρο,κοψανε και μερικες και γιναν πορνες
05 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε πιστεύω ότι πέρασες καλά ..αλλά η κοπέλα είναι επιλεκτική .. όποτε δεν κάνει..για την δουλειά..οποίος και να είναι ο άλλος αν είναι καθαρός και ευγενικός οφειλή να του φερθεί όπως φέρθηκε και σε εσένα !!! Διαφορετικά η κοπέλα δεν κάνει σωστά την δουλειά της !!
06 Σεπτεμβρίου, 2019
τι ώρα έγινε αυτό φίλε τι ώρα είναι η 2η απογευματινή βάρδια δηλαδή..;;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3