Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη μεσημεράκι(κατά τις 14:00 οπότε δεν ξέρω σίγουρα αν ήταν πρωινή ή απογευματινή βάρδια) και η τσατσά παρουσίασε την Κατερίνα μελαχρινό ψηλό μωρό με καλό κορμάκι και συμπαθητικό πρόσωπο.
Ευχάριστη στο δωμάτιο δήλωσε ότι είναι απο Βουλγαρία και ξεκίνησε τα βασικά(φιλιά στο σώμα, χάιδεμα πούτσου κτλ) και αφού μου σηκώθηκε πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε μια γρήγορη άκομψη πίπα. Τη σταμάτησα σχετικά γρήγορα και τη γύρισα στα 4. Το γατάκι της ήταν σχετικά χαλαρό και δεν είχε την καλύτερη αίσθηση... κατά την διάρκεια της χάιδευα την κωλοτρυπίδα με τον αντίχειρα πράγμα που με καύλωσε τέρμα ΈρωταςΈρωτας
Της είπα να βάλει τζέλ όπως και έγινε και μετά γύρισε ιεραποστολικά βάζοντας ένα μαξιλάρι κάτω απο τη μέση της για να σηκωθεί πιο ψηλά ο κώλος της. Μου εξήγησε ότι προτιμά έτσι γιατί στα 4 πονάει.
Αυτό που έζησα μετά έχω χρόνια να το συναντήσω...Δεν μπορούσα να μη γράψω κριτική για αυτή την κοπέλα... πραγματικά εντυπωσιάστηκα απο το πόσο σφιχτή κωλοτρυπίδα έχει!!! Το γκρόβερ της έσφιγγε τον πούτσο μου λές και γαμούσα 18χρονη που δεν τον έχει φάει ποτέ απο τον κώλο. Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Η Κατερίνα με ανέκτηκε 2-3 λεπτά και μετά με παρακάλεσε να συνεχίσω απο μουνί. Της έκανα το χατίρι και μετά απο λίγο τελίωσα...
Φεύγοντας απο το τσαρδί ένιωθα ακόμα το σφίξιμο της κωλοτρυπίδας της πάνω στον πούτσο μου...ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, pirkavlos, STAVROS6969 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2019
αν θέλεις μπορεις να μου διευκρινήσεις μία λεπτομέρεια : πριν αλλάξεις από κώλο σε μουνί αλλάξατε προφυλακτικό ή που τέτοιες πολυτέλειες ;
11 Νοεμβρίου, 2019
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
18 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολυτέλειες...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3