Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Κρυσταλλία είναι παλιά πόρνη της περιοχής, νομίζω την έχω ξαναπετύχει σε κάποιο της Μεγάλου Αλεξάνδρου. Είναι ψιλοπιτσιρίκα, μάλλον από την Αλβανία.

Εμφάνιση: Μαύρο μαλλί, ωραία μάτια με έντονο βάψιμο, κοντούλα και χοντρούλα, με μεγαλούτσικα βυζιά και ζουμερό κώλο.

Γαμήσι: Στον αγώνα τώρα η Κρυσταλλία είναι ιδιάζουσα περίπτωση. Σίγουρα δεν είναι κομοδίνο, έχει όρεξη και δείχνει να θέλει να γαμηθεί, αλλά το πρόβλημα είναι οτι δεν ξέρει πως. Καταρχήν μιλάει πολύ, βασικά όλη την ώρα, σε φάση που διέκοπτε και την πίπα για να νιαουρίσει (!!!) ή για να πει τη μαλακία της. Η πίπα αυτή καθεαυτή (άφιλτρη) ήταν κακή, πολύ άτσαλη για τα δικά μου γούστα. Μου έκανε και μια ισπανική με τις βυζάρες της, όπου μου έλεγε πόσο γαμιόλα είναι - φαντάζομαι πίστευε πως με καυλώνει ενώ εγώ ήμουν έτοιμος να σκάσω στα γέλια. Πρώτη στάση αυτή από πάνω, όπου κοπανιότανε σαν αφιονισμένη, δεύτερη στάση πισωκολλητό, όπου την πάτησα χάμω και τη γάμησα δυνατά με κωλοσκάμπιλα.

Προσωπικά δεν το ευχαριστήθηκα, αλλά ίσως για κάποιον που γουστάρει PSE και θεατρινισμούς («γάμησε με πουτσαρά μου», «πέτα με στα βράχια κάνε με κομμάτια», κτλ) να είναι καλή περίπτωση. Στο δωμάτιο πάντως σίγουρα δε βιάζεται.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 11 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Κρυσταλλία
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.129
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, jimy.m., Paliotsarkadoros και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού