Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παροτι πηγαινα για Αντριανα(Χωματιανου), είπα να ρισκάρω σε λατινοαμερικανικο δερμα.Καλησπεριστήκαμε με το μελανουράκι στα ισπανικα, τα βυζιά της κεντρισαν την προσοχή μου, κατέβαλα άμεσα το θαλασσί πορνοπαράβολο και εισηλθα...Φρεσκαριστηκα και την περίμενα.Με ρωτησε για άκα, της είπα να προχωρήσει στο παρασυνθημα και μια απολαυστικη πίπα (χωρις γλείψιμο, παρα μονο πεταχτά φιλακια στο φρεσκοξυρισμένο μου όσχεο) άρχισε.Μολις εγινα πετρα, με σκούφωσε και καβάλησε ανάποδα, ωστόσο δεν απεδιδε ιδιαίτερα στη στάση αυτή και της ζήτησα να αλλαξουμε φορά.Ακόμη κι ετσι, καταφερε (φταίει κι η θεοσφικτη καποτα βεβαια) να "πέσω" μέσα της. Καθαρισε την καποτα απο το τζελ (μες στο τζελ το ξυρισμένο, κατα τα άλλα, μουνάκι της) και πλακωθηκε στην πίπα πάλι, καβλωνοντάς με σχετικά συντομα.Προτιμησα ετσι να επιδοθώ στα τέσσερα για να τελειωσω, καθως δεν πήγαινε οπως ηθελα το πράγμα.Τελειωσα, φιληθήκαμε πεταχτά και τραβηξε καθείς το δρόμο του.Δυσκολη έως απιθανη τυχον επανάληψη.Απλή καταγραφή δτα "δεν" για μένα, καθώς η νεαρά δείχνει εξωφρενικά χλιαρή έως νερόβραστη.Υ.γ.Τρομερά βυζιά(φτιαγμενα εννοειται), δε δεχεται δάχτυλα κλπ. ενώ ψιλογελά, ειδικά αν ξερεις και λιγα ισπανικά.Αγγαρεία για να μη μακρηγορούμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.055
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, Mitsos_35, xristos2010

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2021
έχω γράψει οτι κόλλησα από την κοπέλα κονδυλώματα και δεν περνάει το σχολιο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1