Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
εχοντας μια ιδιαιτερη αδυναμια στα gilfs και γενικα στις μεγαλυτερες γυναικες απο την ηλικια μου, η αντριαννα παντα αποτελουσε για εμενα απωθημενο(απο τις περιγραφες συναγωνιστων),μιας και οταν ξεκινησα την μπουρδελοκαριερα μου, ειχε ηδη εγκαταλειψει τα στεκια της διδυμου..σημερα καπου το ματι μου πηρε εδω μεσα οτι εργαζεται στην αθλια περιοχη του μεταξουργειου.. δυσκολευτηκα λιγο να παρω την αποφαση ,προς αγνωστα για εμενα λημερια,αλλα η επιθυμια πιπουλας απο καλοστεκουμενο γκρανι ηταν πολυ πιο δυνατη..Ματάκι εφτασα λοιπον στην περιοχη, μπηκα στην υπογα και ο ευγενικος βαριεστημενος τσατσος μου επισημοποιησε οτι οντως δουλευει η αντριαννα αλλα ηταν σε δωματιο και θα αργουσε λιγο. υπ οψιν την αντριαννα δεν την ειχα δει ποτε μου αλλα τοσα χρονια που ηθελα να την βρω δεν το σκεφτηκα καν..εδωσα το 10ε και περασα στο δωματιο. δεν αργησε πολυ να ερθει ,ανοιγει η πορτα και οντως η αντριαννα ειναι μια 60αρα μπορει κ πλας γκρανι, αλλα καλοστεκουμενη για την ηλικια της, με μποτοξ στο προσωπο το οποιο εμενα στα δικα μου γουστα δε μου φανηκε καθολου αποκρουστικο,οπως εχω διαβασει σε κατι αλλες κριτικες. αφου ειπαμε μια δυο μαλακιες να σπασει ο παγος ,η αντριαννα καταλαβε κατευθειαν τι ηθελα και ξεκινησε πιπα ανευ, η οποια αν και δεν ηταν η καλυτερη που μου χουν παρει, ειχε ομως κατι μοναδικο που δε μπορω να το προσδιορισω.. ισως ηταν ο στριφογυριστος συνδιασμος δεξια αριστερα,μαζι με κατι που εκανε με τη γλωσσαρα της και χωρις χερια..οταν αρχιζε να πλησιαζει το τελος τον εβγαλα απο το στομα της κ αρχισα να τον παιζω μεχρι να χυσω..αυτη καθοταν και με κοιταζε , ηθελα να της πω να μου τον παιξει αυτη, αλλα δεν προλαβα..Χμμμ; μπορω να πω οτι με καυλωσε με την παρουσια της και την πιπα της,μιας κ επιτελους την προσθεσα κ αυτην στο παλμαρε μου, ομως δυσκολα θα την επισκεφτω ξανα, μιας και το τριπτυχο της περιοχης(λαθροπακια-πρεζακες-μπιχλα)ειναι εμετικα αποκρουστικο για εμενα..επισης η κινηση στον οικο(φανταζομαι κ στους υπολοιπους της περιοχης)ηταν ιδιαιτερα αυξημενη, μιας και καθε σχεδον λεπτο ακουγα τα καμπανακια να βαρανε και υποψηφιους πελατες να μπαινοβγαινουν.. καλα να περνατε μαγκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2019
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, citizen(1) και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Έχει γράψει χιλιόμετρα και χιλιόμετρα η Αντριάνα. Στο Διδύμου 18 που μεσουρανούσε την έπαιρνα κάθε εβδομάδα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1