Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πω..καταρχας οι κριτικες που διαβαζω εδω μεσα και παρασυρωμαι θα με παρουν στον λαιμο τους..
Εχωντας λοιπον διαβασει τα απιστευτα για αυτη την ρωσσιδα την επισκευτηκα εγω.ειχα διαβασει για το εντονο make up ομως δεν ειχα προετοιμαστει να αντικρισω τον νταρντανιαν τον πειρατη με στριγκακι και ολοσωμο κορσε.
Το προσπερασα σαν γνησιος πολεμιστης του ειδους δινω κοκκινο παραβολο και περιμενω.
Για οσους δεν την εχουν δει μοιαζει με εκεινη την υθοποιο πογ επαιζε με τον Σεφερλη και ρλεγε: "αδερφη νιτσα???" Και "αγοριιιινα μου εσυυυ" και "καλως τον συμπεθεροοοο"...παραβλεποντας λοιπον τις κακοτυχιες μπαινω απτοητος.ερχαιται και βγαζει το στριγκακι το οποιο παρακαλουσε για ελεος εχοντας τον κωλο της κοντα στο προσωπο μου και γδυνοταν χορευτηκα με ρυθμο...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! .Ξαπλωνει και ερχεται και τριβει τις βυζαρες της πανω στον βαλαντη και γλειφει λαιμους μαγουλα στομα κοιλια αφαλο Ναι! και κατεβαινει.η μαεστρισα οντως κανει πολυ καλο τσιμπουκι και παιζει με την γλωσσα της τον κεφαλο και ρουφαει αρχιδια φουλ.με ρωτησσ πως θελω να το κανουμε και κλασσικα της ειπα πως δεν θα γαμησω μονο τσιμπουκι.τελειωσα στο στωμα τα ρουφηξε ολα και πηγε να φυγει.μεχρι εκεινη την ωρα ναι μεν εκανε ενα καλο τσιμπουκι αλλα δεν μου εκανε τις υπεροχες υπηρεσιες που διαβασα σε κρητικες.οποτε σκεφτομαι: να της δωσω ενα 20ρικο μπας και ξεδιπλωσει το ταλεντο της ?? Της λεω παρε αλλα 20 για περισσοτερο χρονο γιατι τωρα που τελειωσα μια φορα θα αργησω για δευτερη.τα πηρε με μεγαλη της χαρα και μετα απο 15(??)λεπτα επεστρεψε.εκει ξενερωσα γιατι ξεκεινησε ακριβως τα ιδια καρμπον καμια διαφορα ουτε στο χορευτικο ουτε στα φιλια τα εκανε με ακριβως την ιδια σειρα ακριβως την ιδια διαρκεια ολα το ιδιο ακριβως.την αφησα να μου κανει λιγο τσιμπουκι μιας και το χα πληρωμενο και της ειπα πως δεν θα χυσω και να σταματησει να μην κουραζεται.χαμογελασε μου ειπε ευχαριστω και εφυγε και πως θα χαρει να με ξαναδει.
Αυτα απο μενα για την εν κογω κοκοτα αυτη ηταν η εμπειρια μου και καταλαβα οτι λειτουργει μηχανικα απο οτι ειδα κι απο τις κινησεις της οτι ηταν με την ιδια σειρα,διαρκεια κλπ κατι που εμενα δεν με φτιαχνει.μπορει να μαι και γω λαθος δεν ξερω παντως αυτη ηταν η εμπειρια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2019
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Nofucksgiven
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.970
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, perseas, darktranquillity και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2019
τον νταρντανιαν τον πειρατη με στριγκακι και ολοσωμο κορσε.

κλαιω ........Ναι!
review reaction 3 Milfomaniac
23 Ιανουαρίου, 2023
Για τους τύπους και μόνο ο Νταρτανιάν ήταν ο 4ος σωματοφύλακαςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2