Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στον δεξι οικο και την κορασιδα Λαουρα η οποια ειχε στοχοποιηθει σε προηγουμενη τσαρκα μου.
Την κορασιδα δεν την εχω ξαναδει στην πιατσα, ωστοσο τα ελληνικα της ειναι πολυ καλα και λεει οτι δουλευει
πολυ καιρο στην περιοχη. Δεν ξερω πως δεν την εχω ξαναπετυχει περιεργο μου φαινεται...
Η κορασις ειναι μετριου αναστηματος με ομορφο στρογγυλο προσωπο με ομορφα χαρακτηριστικα.
Το κορμι της αδυνατο προς σκινυ με αρκετα μικρο στηθος, οι ρωγες της ωστοσο εχουν καλο μεγεθος.
Τα μαλλια της σκουρα καστανα δεμενα κοτσο και αρκετα κατσαρα.
Το προγραμμα της αποστειρωμενο απλο στα 10ε.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου μετα απο μια συντομη γνωριμια ξαπλωσα στο πορνοκρεβατο.
Σε ετοιμο πεος περασε καποτα χωρις καποια προκαταρκτικα. Η σταση που επελεξε για την πιπα ηταν αμυντικη
οπου με δυσκολια καταφερα να φτασω την κωλοσουφρα της και να την χαϊδεψω.
Της εκανα ανηθικη προταση να της πιω τα μουνοζουμα αλλα το αρνηθηκε...
Η πιπα της ειχε καλο ρυθμο μετριου βαθους εισοδου στο στομα χωρις περασμα απο μπαλες και μικρης διαρκειας.
Σταματησε και με ρωτησε πως θελω να μου κατσει και ετσι της ζητησα να στηθει στα τεσσερα.
Καλο στησιμο χωρις κλεψιματα και σφυροκοπημα στο αρκετα στενο μουνακι της.
Γυρισμα και σε κανονικη σταση οπου η κορασις εδειξε μικρη δυσαρεσκεια σε γλειψιμο στο λαιμο της
ενω και κρατουσε και αποστασεις μεταξυ των κορμιων μας αποφευγοντας την κοντινη επαφη.
Χυσιμο μεσα στο στενο μουνι της οπου η κορασις εδειξε μια βιασυνη να με βγαλει απο μεσα της
οποτε δεν εγινε στραγγιγμα.

Συμπερασματικα η Λαουρα ειναι μια ομορφουλα κορασιδα.
Εκτος του αποστειρωμενου υπεραπλου προγραμματος υστερει σε συμμετοχη και διαθεση
στο κρεβατι. Απο εμενα δε θα ξαναδοκιμαστει, ελπιζω να περασετε μαζι της καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.773
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, n.smirni76 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού