Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βιολάντα λοιπόν.. εκτός και αν έμπλεξα τα μπούτια μου με το όνομα αλλά αυτό είναι το σωστό κατά 99%
μιλφ,40αρα περίπου, στο πρώσοπο λοιπόν αν την δει κάποιος θα πει οκ χάλια φεύγω, αν βγάλει όμως η τύπισσα τα ρούχα
εντελώς καβλοκορμί !!!!!! τουλάχιστον για όσους γουστάρουν αδύνατες.. πατουσίνια αστέρι προς μεγάλη μου έκπληξη
πανέμορφο μουνί, κολαράκι αστεράτο, και γενικά ένα πολύ ωραίο σώμα !!!!! πράγμα που δεν φαίνετε στο σαλόνι ξαναλέω...(πρώσοπο και ρούχα την αδικούν)
τώρα στα σημαντικά... η κοπέλα κάνει τα πάντα εκτός από κώλο
εγώ πέρασα με ελευθερο στοματικό στα 40 (ξέρω τι θα ρωτήσουν οι περισσότεροι, στείλτε πμ όμως)
πολύ μπλα μπλα, καμιά βιασύνη, την έγλυφα αρκετή ώρα (όχι στο μουνί αλλά στο σώμα και κοντά στο μουνί, θα με άφηνε και μουνί αλλά για κάποιο λόγο δεν το έκανα σήμερα) χωρίς βιασύνη απο μεριάς της.. λίγο Κατσικογάμης και τελείωμα με πίπα
εν ολίγης τέτοιες υπηρεσίες σε μπουρδέλα μόνο με 40αρι είναι σπάνιες στον βόλο
και κάτι σημαντικό .. η τύπισσα κάποια προγράμματα τα κάνει μόνο αν δει τον πελάτη καθαρό και κυριλέ όπως μου είπε

αν θέλετε λοιπόν κάποια πολύ συγκεκριμένα πράγματα και χαλαρά με τον χρόνο όπως εγώ είναι η ιδανική, αν θέλετε ένα απλό γαμήσι υπάρχουν καλύτερες γκόμενες από εμφάνιση σίγουρα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2019
Όνομα κοπέλας
Βιολάντα
Old Devil
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
603
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rabitgreen, GAMALILEOS, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού