Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα την φολα που εφαγα μεσημεριατικο(αναφορα σε αλλη κριτικη για κων128) αποφασιζω να μην καταθεσω τα οπλα, οποτε παιρνω δρομο προς τα τσιμπουκαδικα της διδυμου. παραδοσιακα επισκεπτομαι τα 18α και β συνηθως γιατι οταν εχω καυλες βαριεμαι τα πολλα πηγαινε ελα. στο α δουλευε ενα αποκρουστικο κορασιον με μεγαλη τουρλωτη κωλαρα και στο β η μιλφαρα σονια ειχε πολυ δουλεια για να περιμενω..οποτε εφαγα αναλαμπη και σκεφτηκα να κατηφορισω προς το αχαρνων ,85 που παλαιοτερα ειχα μπανισει την εβελινα που μου χε φανει καυλιαρικο, αλλα δεν ειχα δοκιμασει.. στο α85 λοιπον η τσατσα προς μεγαλη μου εκπληξη μου αναφερει οτι εργαζεται η αλιονα παλια γνωστη απο το διδυμου 22,στο ακουσμα κ μονο η ψωλη μου αρχισε να χοροπηδαει μεσα στο σορτσακι..δινω κατευθειαν το 20ευρω κ περναω στο δωματιο,που αν και σκοτεινο, ηταν πολυ ομορφο και ανετο. σκαει λοιπον κ το τρελομιλφονι αλιονα και αρχιζει τα κοπλιμεντα πωπω ενας αντρας κτλ και οτι τα κακομοιρα τα κοριτσακια θα τα βασανιζεις και κατι αλλα τα οποια τα προσπερασα χαζογελωντας..αρχισε να με χαιδευει παντου και μετα απο λιγο ξεκινησε τον τρελο μαραθωνιο τσιμπουκοδρομιας.. μιλαμε μου τον εξαφανισε με πολυ σαλιο και αρκετο μαουθφακινγκ.. δεν ξερω αν ειναι το στυλ της ετσι γενικα ή τα κανει αυτα αμα της αρεσει καποιος ,αλλα η αλιονα φαινεται να γουσταρει πολυ αυτο που κανει και με τη συμμετοχη της σε κανει να αισθανεσαι πορνοσταρ..μετα απο κανα τεταρτο τρελου τσιμπουκιου και αφου δεν εχυνα με τιποτα μιας και ηθελα να το απολαυσω μεχρι τελους, παιρνει την πρωτοβουλια να στηθει στα 4 για να την γαμησω πραγμα που εκανα για κανα 5λεπτο.. πεταω το προφυλακτικο και την βαζω μπροστα μου οπου της τα εριξα στα μαγουλα. δεχτηκε τα χυσια μου με πολυ καυλα και αφου με χαιρετησε ναζιαρικα εφυγε απ το δωματιο. απο μενα ενα μεγαλο μπραβο στην αλιονα, γιατι αν και εχει γραψει αρκετα χιλιομετρα, εχει πολυ διαθεση και πολυ καλη συμμετοχη. υποψιν οτι κανονικα δουλευει 2η βαρδια απλα εγω ημουν κωλοφαρδος σημερα και την πετυχα στην πρωτη..Κουλ αν και εμεινα αρκετα παραπανω στο δωματιο απο το προβλεπε, η τσατσα δεν ενοχλησε ποτε..αυτα απο εμενα, καλα να περνατε μαγκες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, msakis, haker301978(1) και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού