Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ξεκίνησα με πολλές καύλες κι αφού γύρισα πολλά σπιτάκια ήμουν μεταξύ δύο της Ηλέκτρας και σε ένα άλλο της φυλής το όνομα της κοπέλας δεν το θυμάμαι.

Ο τσατσος είπε πως η κοπέλα είναι Ελληνίδα και κάνει φουλ πρόγραμμα.

Ο χώρος καθαρός αφού περίμενα τρία λεπτά μπαίνει η κοπελιά με μια ξινιλα μέσα λέω καλά ξεκίνησα. Σουτιέν ούτε που το έβγαλε, ούτε τα τακούνια. Λέει πως θέλω το στοματικό λέω με σκούφο αφού περνάει το σκούφο με καβαλάει και μετά από 5'' μου λέει στα 4;;; Όχι της απαντάω. επόμενη στάση στα 4 μέχρι τότε ούτε που είχε βγάλει μια κραυγή. Μετά της λέω έλα πρωκτικό και μου λέει δεν ξέρεις να πηδάς και δεν είμαι όποια κι όποια. Εκεί της λέω έλα χύνω στον άθλιο κωλο σου.

Αφού την σκουπίζω λέει ένα ξερό γεια.

Βαρεμάρα επίσης στο σοσιαλ, είπε πως μιλάω γρήγορα και μου ζήτησε τον λόγο. Πριν πάω σε αυτήν ήθελα να πάω και σε άλλο σπιτάκι και με ξενέρωσε τόσο που δεν ήθελα να πάω πουθενά.

Ουστ μωρη φόλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
126
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xristos2010, spor48, LanciaRallye037 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2019
Διάβασε πριν πας .. έχω κριτική για δαύτη ... όπως τα λες δηλΟνη ελληνίδα ( από τα ΤΥΡαννα ..) σε προσβαλη προσπαθη να σου ρίξει το ηθικό...μειλαει σαν τον Ρούβα του πηραια αν τον έχεις δει ... που έβγαινε παλιά και στα παρατράγουδα ..καο γενικά η κοπέλα είναι άρρωστη και διαταραγμένη ....
23 Αυγούστου, 2019
Έτσι ακριβώς...
Αλλά αν το πάρεις στην πλακα και την καθοδηγεί εσύ... κάνεις ότι γουστάρεις..
Πώς και σου είπε για Herbalife την ώρα που πηδάς...
23 Αυγούστου, 2019
Μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος? Από όσο ξέρω η κοπέλα αυτή δουλεύει Φωκαίας 17 κάτω, αλλά κυρίως στον όροφο τελευταία. Σίγουρα την πέτυχες στο Φ 25Β?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3