Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σχολασμα,νυχτα και αμετρητες καυλες.Μια συναδελφος που μου τριβεται κλασσικα με καυλωσε αλλα οπως εχω αναπτυξει σε παλιοτερες κριτικες μου,οτι εχει να κανει με επαγγελματικα δεν συνδυαζεται με το σεξ καθολου καλα.Το χω πληρωσει το λαθος στο παρελθον και ξερω οτι το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου.Για να μη φορτωσω και ξεσκισω καποια που θεωρω οτι δεν πρεπει η για να μην αρχισω να παιρνω τηλεφωνα πο δεν πρεπει εις διπλουν,διοτι εκει που εχω φτυσει δεν κανει να γλυψω,χαραζω πορεια για τα μπουρδελα.Ηθελα απλα να χωσω τον πουτσο μου σε μια τρυπα αφου τον ειχα δωσει καλη ακαποτη πιπα.
Παρκαρισμα Φυλης,και επισκεψη ετσι απο αντιδραση μπας και ξενερωσω και γλιτωσω το 20αρικο,στο σπιτι που εκδιδεται η αρχιφολα Σιμονα.Αυτη η κοπελα ειναι χαλι μαυρο στον αγωνα αλλα ειναι ενα ομορφο προσωπο που δεν με χαλαει να βλεπω οποτε τσαρκαρω για να λεμε και την αληθεια.Ηλπισα να μου θυμισει κακο γαμησι και να σηκωθω να φυγω.Σαλοναρισμα η Σιμονα η οποια με θυμηθηκε και με χαιρετησε,και παρατηρησε οτι μαυρισα.Ρε λες?Η στιγμιαια γλυκα του προσωπου της αντικατασταθηκε απο τη γνωστη ξυνιλά που την χαρακτηριζει και το αποτομο γυρισμα πλατης και τρυπωμα στο κουζινακι με συνεφεραν και αποχωρησα γρηγορα απο τον οικο.Οι αδενες μου παρ ολα αυτα εαν ειχαν στομα θα ουρλιαζαν σαν χιλιους σαταναδες απο τα βαθη της κολασεως,οποτε συνεχισα την βολτα.Σαν ρομποτ,ενας αλλος εξολοθρευτης του ερωτα κι οχι του θανατου ευλαβικα εμπαινα σε καθε οικο και εξεταζα προσεκτικα με το ηλεκτρονικο μου βλεμα τις εκδιδομενες.Ο ενσωματωμενος υπολογιστης μου εμφανιζε στην οθονη τις εξης απλες λεξεις,μια καθε φορα.
.ΦΟΛΑ.
ΤΗΝ ΕΧΩ ΓΑΜΗΣΕΙ,
ΜΠΑΖΟ,
ΤΣΑΤΣΑ ΓΙΑ ΜΠΟΥΝΙΔΙΑ.

Τελικα ειπα πριν παραδωσω πνευμα μιας και ημουν πολυ κουρασμενος αλλα και ξενερωμενος με ενα θεμα που προεκυψε στην εργασια, μπηκα στο Φωκαιας 27 οπου εκδιδετο η Ναταλια.
Επιθετικο σαλοναρισμα,η κοπελα,γυρω στα 35,γεροδεμενη κατασκευη με αγοριστικο σωμα και μικρο βυζι,κοντο ξανθο μαλλι βαμμενο,και καυλοφατσα.Οχι ομορφη για τα γουστα μου αλλα ειχε κατι το προστυχο.Ο κωλος ηταν σφιχτος οπως τον χουφτωσα και η φωνη σχετικα μπασα.Προς στιγμην μου περασε απο το μυαλο μην ειναι κανα τραβελι αλλα ενα προσεκτικο περασμα απο το ρανταρ στις λεπτομερειες μου εκανε οτι ειναι 100 γυναικα εκ γεννετης.Μου υποσχεθηκε δυνατο τσιμπουκι ακαποτο και πρωκτικο και χυσιμο στο στομα,οποτε δεχθηκα.
ΣΤΟΧΟΣ ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ-ΠΕΡΝΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΣΕΞΟΛΟΘΡΕΥΣΗ
δηλωσε ο υπολογιστης οποτε δινω το 20 αρικο και περναω.
Το δωματιο εντελως αδιαφορο αλλα αρκετα καθαρο,βεβαια το σεντονι ειχε κατι σαν λεκεδες αλλα τετοια ωρα τετοια λογια,στην τελικη σε κανα μισαωρο θα μουν σπιτι για μπανιο και τα ρουχα πλυντηριο.Επλυνα πουτσο αφου κατουρησα βρωμερα οξεα και κιτρινιλες στον νιπτηρα και ξαπλωσα μαλακιζομενος στο κρεβατι να χαζεψω τσοντα ωσπου να ρθει η κοπελα.Ημουν τοσο χωμα που πιθανον να με πηρε ο υπνος για κανα λεπτο.Ενεργοποιηθηκα απο τον ηχο πορνοτακουνων που πλησιαζαν και απο το ανοιγμα της πορτας.Πιασαμε την κουβεντα λιγο στα αρκετα καλα ελληνικα της ιεροδουλου,καθαρισμα περιοχης με μαντηλακι,μερικα χαδια και φιλακια στο σωμα και λαιμο ενω αφαιρουσα στον στηθοδεσμο.Μου παραπονεθηκε για τα μικρα βυζια της,οντως πολυ μικρα και πεσμενα,κριμα αδικηθηκε η κοπελα,τεσπα την διαβεβαιωσα (ψεμματα) οτι δεν με ενδιαφερει το αρμεγμα,αρκει η γυναικα να χει βαθυ λαρυγγι και κωλο και μουνι για ξεσκισμα.
Ξεκινησε μια πολυ καλη πιπα μεγαλης διαρκειας με οσο χερι ζητησα.Πρεπει να με πιπωνε κανα 5 λεπτο δυνατα και γρηγορα,το δεξι χερι μου χαιδευε τη λιπασμενη μουναρα της ενω το αριστερο μου της χαιδευε το κεφαλι πιεζοντας οποτε επρεπε να δωσω ρυθμο.Αν δεν ειχα χυσει το απογευμα στο μουνακι της Ευας στο Διδυμου 8 και εαν δεν ημουν τοσο κουρασμενος θα ειχα χυσει στο λαρυγγι της διχως αλλο.Απο τις πολυ δυνατες πιπες που μου χουν κανει σε μπουρδελο.Τεσπα επειδη ειχε αρχισει να κουραζεται,κι εγω δεν θα χυνα με τιποτα,δινω εντολη και στηνεται ιεραποστολικα.Βουταω τα ποδια της και τα σηκωνω ψηλα στους ομους μου και ξεκινησα να την ξεσκιζω δυνατα σαν αιχμαλωτο ζωο.Εκεινη βογγαγε και ειχε γραπωσει το σεντονι ενω εγω εδινα πονο ανελετηο ενω ο ιδρωτας εσταζε απο το προσωπο μου πανω της.Τελικα την γυρναω στα πλαγια και την τον καρφωνω στον κωλο αφου τον λιπανε λιγο και μετα απο μερικες πιστονιες και κραυγες της, ξεκινησα να αδειαζω στο κωλαντερο της ουρλιαζοντας με ιαχες θριαμβου.Εκατσε ακινητη ωσπου να στραγγιξω.Μην τα πολυλεω,ειπαμε κανα δυο μαλακιες,της ζητησα συγγνωμη που την κουρασα,με φιλησε στο μαγουλο, και με αφησε ενω επλενα πουτσα με μωρομαντηλο.
Συνολικα η συνευρεση πρεπει να κρατησε τουλαχιστον 15+ λεπτα,με την τσα2 να μην ενοχλει καθολου.Τελικα καταφερα να συρω το ξεζουμισμενο κουφαρι μου ως το αυτοκινητο και αποχωρησα σκεπτικος.Με την εν λογω θα ξαναπηγαινα φορτωμενος για να της τα δωσω ολα στη μουρη και στο λαρυγγι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2019
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.223
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, bourdeliaris82, macan και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού