Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρώτη πόρτα αριστερά στο βάθος η τσατσά μάγισσα, παρουσίασε μια νεαρή όμορφη ξανθιά κορασίδα. Έχει μπλέ μάτια,είναι κοντούλα με μικρό στήθος.
Ήρθε από την Ουκρανία αλλά δεν μιλάει καμμία άλλη ξένη γλώσσα. Νέα άφιξη φαντάζομαι. Στο σαλόνι ανακοινώθηκαν τα βασικά απλά.
Επέλεξα το λιτό πρόγραμμα και μπήκα.Μόλις έκανε την εμφάνιση της η κορασίδα στο δωμάτιο το πρώτο που είπε ήταν: ''ten minutes'' δείχνοντας
το ρολόι της. Που στο μάθαινε ξανθόψειρα, σκέφτηκα απο μέσα μου και γέλασα. Έκανε ένα ρουφηχτό άτεχνο απροσδιόριστο μπούκι σε στυλ πιπίλας.
Στήθηκε στα 4 τελείως ρομποτικά και τον έφαγε. Πιστεύω αν θα πήγαινα με μία λαστιχένια κούκλα θα είχε περισσότερη συμμετοχή.
Η κοπέλα μικρή θα έβλεπε ταινίες με ρομπότ και ταυτίστηκε, δεν εξηγείται αλλιώς.Μόνο και μόνο για την εμφάνιση λέει κάτι, από τα άλλα δεν.. Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Νίο
Μέγας
Εγγραφή:
24 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
10.328
Πόντοι:
3.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MrSmith, tsitsibirdis, xristos2010 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2019
Ρε Νίο αρχηγέ μου, τι φόλα η σημερινή ρε φίλε... Σπαραξε η καρδούλα μου ρε συ....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
22 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ένα Ρομπότ του Ικέα με ρυθμισμένο
χρονοδιακόπτη των 10 λεπτών φίλτατε, Γερο-μύστης
μετά σταματάει η μπαταρία Money Mouth
16 Ιουνίου, 2022
ΕΙΝΑΙ η γνωστη τσιμπουκοσκοτοστρα που αρμεγει σπερμα ακαποτο απο το ιασωνος 2 αυτο στις σκαλες ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3