Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σε προσπάθεια πάλι να πετύχω την περιβόητη Άννα και τα κατάφερα χθές.
Παρκάρω (εύκολα στον άδειο δρόμο) και ανεβαίνω στο κατάστημα.
Ο Τσάτσος μου αναφέρει ότι δουλεύει η Άννα, και ταυτόχρονα μπαίνει στο σαλονακι το κορίτσι:

Ψηλή (γύρω στο 1,70),30-35 ετών, με καστανοξανθα μαλλιά καρέ, σώμα κανονικό (με λίγο μεγάλη περιφέρεια αλλά ωραίο), σφιχτό κωλο, καλοσχηματισμένο στήθος 2αρι αλλά χωρίς ρώγες (είναι από αυτές που μένουν μεσα και δεν πετάγονται). Θα μου πεις "πώς τα είδες όλα αυτά στο σαλοναρισμα, ρε slender?" και θα απαντήσω ότι "Τα είδα όλα στο δωμάτιο. Απλά επειδή αφορούν την εμφάνιση της κοπέλας, τα βάζω εδώ".

Δίνω το μπλε χαρτονόμισμα και περνάω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο ακολουθεί και η Άννα.
"Γεια! τι κάνεις;" κτλ καθώς βγάζει ότι φορούσε και κάθεται στο κρεβάτι. Ξεκινάει με το ΑΒΟΛΟ τρίψιμο του βυζιου της στο εργαλείο μου (wtf?). Το κάνει μηχανικά, σαν κάποιος να της είπε ότι ακόμα και αγγαρεία να το κάνει, θα είναι ευχάριστο για εμάς.
Πέρασμα σκούφου στην συνέχεια και κακό τσιμπούκι με δόντια. Την σταμάτησα δύο φορές γιατι πόνεσα, και τις έκανα νόημα να ξεκινήσουμε τον αγώνα. Πέρασε λίγο παραπάνω σάλιο στο μηχάνημα γιατί είπε πως είναι πολύ χοντρό και ξάπλωσε ανάσκελα.

Ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους.
Στην αρχή αργά για να μην πονάει και στην συνέχεια πιο γρήγορα. Ωραία αίσθηση και στενό.
Συνέχεια στα 4 που τα πράγματα ήταν αρκετά καλύτερα. Χωρίς κλέψιμο.
Για να τελειώσω, της ζήτησα να έρθει από πάνω. Έκανε προσπάθεια αλλά δεν βολεύτηκε και έτσι τελείωσα στην αγαπημένη μου στάση:
Αυτή ξαπλωμένη στο πλάι και εγώ στα γόνατα,να την γαμαω με το ένα πόδι τεντωμένο και το άλλο λυγισμένο.

Σύνοψις:
Δεν ήταν κακη εμπειρία, αλλά σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω. Αματερ κατάσταση από αυτές που συνήθως μου αρέσουν, αλλά το σύνολο δεν τράβηξε. Στο σοσιαλ καλή, και θεωρώ ότι κάνει προσπάθεια αλλά δεν το έχει.

Χρόνια πολλά για την ημέρα συνάδελφοι, με υγεία και τσάρκες.
Μακρυά από φολες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
423
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Gingos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2019
Συμφωνώ απόλυτα ταχω γράψει Χρόνια τώρα... Καλό σώμα αλλά μέχρι εκεί...
28 Αυγούστου, 2019
Θεωρω λιγο αστοχο τον τιτλο, δεν συμβαδιζει με ολα οσα γραφεις μεσα και σαν να αδικει καπως την κοπελα.
Και εγω απο τις κριτικες την εμαθα, ειναι πανω κατω οπως λενε και οι πιο κατω κριτικες, μετρια συμμετοχη και πολυ ωραιο κορμι.
Προσωπικα, την εχω συναντησει 3-4 φορες και εχουμε μιλησει κανα 2 φορες λιγο παραπανω, ειναι πολυ ενταξει τυπος και δεν προσπαθει να κλεψει.
Μου κανει εντυπωση το κακο τσιμπουκι, μηπως οντως δεν χωραγε; Γλώσσα
Βεβαια ο καθενας εχει αλλα γουστα, περι ορεξεως...
Καλη συνεχεια συντροφε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2