Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειρηνη μιλφαρα με καστανο μαλλι κ Busty κατηγορια,κατεθεσα 30 ευρω για απλο.

ενα κλικ κατω αυτην την φορα σε υπηρεσιες,στα πλην δεν με αφησε να γλυψω/ρουφηξω τα βυζομπαλα της (ταχα πονανε ,μονο να της τα πιανω),Money MouthMoney MouthMoney Mouth μπονους μονο οτι ελεγε βρωμολογα πανω στο σεξ κ το εντονο eye contact οποτε εχυσα σχετικα γρηγορα...δυσκολα θα την ξαναεπαιρνα ομως./....υπαρχουν καλυτερες επιλογες

πιπα:πολυ συντομη σχεδον ξεπετε,ουτε 2 λεπτα δεν μου τον ρουφηξε...γενικα παρατηρω οτι μολις το κονταρι σηκωθει, η πουτανα αφηνει την πουτσα κ στηνεται αμεσως...ουτε λιγο μπριο,ουτε λιγο παιχνιδι ,ουτε μερακι,ουτε τπτ...δεν το λεω μονο για την συγκεκριμενη,το εχω δει πολλες φορες το εργο να παιζεται...τεσπα.Αρχιδια κτλ δεν εγλυψε.Εμμμμ

σεξ:οπως ανεφερα καλο, με πολλα βρωμολογα κ δυνατο eye contact,εχυσα γτ ημουν ετσι κ αλλιως καυλωμενος απο τις μιλφαρες της Ερμου κ τα κοντοσορτακια απο τα πιπινια ..δηλ πηγα ετοιμος κ προετοιμασμενος γτ η Ειρηνη δεν μου εκανε παπαδες μεσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Giorgaras Kalamatianos, GAMALILEOS και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2019
Εχουν παει στο 30 αρι τα μπουρδελα στο Βολο πλεον ε;Γενικα ειναι πιο ακριβα τα πηδηχτηρια στην επαρχια.Ελλειψη ανταγωνισμου..
26 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ισχυει..εδω κ πολλα χρονια ειναι στα 30
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2