Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομική στον οίκο για συνάντηση με Άννα. Δεν την πέτυχα ( και όποιος έχει πληροφορίες να ενημερώσει) και ο κύριος της υποδοχής μου παρουσίασε την Μαριλυ.

26 χρόνων, από Ρουμανία,Καστανή με πιασίματα και βυζί τέρμα (κωλος κέντρο και τα πόδια επίθεση-λογοπαιγνιο για να γελάσουμε κύριοι).

Ξενέρωσα λίγο και έκανα να φύγω.
Στην πόρτα όμως κοντοσταθηκα και γύρισα.
Σκέφτηκα "ρίξε ένα,ρε φίλε. Μην γυρίσεις σπίτι έτσι"

Δίνω το μπλε παράβολο στον κύριο και μπαίνω μέσα.
Καθαρό σεντόνι, καθαρό δωμάτιο, άδειος κάδος.
Μετά από λίγο ακολουθεί το κορασιο,και μετά από τις συστάσεις, βγάζει το σουτιέν και αρχίζει τα χαϊδεματα.
Το σουτιέν ειχε λίγο ενίσχυση, και πιστεύω ότι δεν χρειαζόταν. Ήταν εξίσου ωραίο και στητο, και χωρίς σουτιέν. Απλά λίγο πιο μικρό.
Για το pregame, δεν θα το περιέγραφα ως κάτι πολύ σπέσιαλ-ισως το περιέγραφα ως "άβολο. Έτριβε την ρώγα της στο εργαλείο μου και αυτό ήταν όλο.
Στα πνευστά, μου άρεσε γιατί παρότι δεν είναι φυσικό ταλέντο, ήταν ιδιαίτερα "σφιχτό".

Στον αγώνα.
Αρχή με ιεραποστολικό. Ωραία αίσθηση και παρότι αισθανομουν ότι έφτανε στο τέρμα (ειλικρινά), δεν παραπονέθηκε.
Στην συνέχεια στα τέσσερα, που ήταν και το καλύτερο. Τελείωμα με αυτή από πάνω, με εμένα να την τραβάω με δύναμη επάνω μου.

Κουβεντουλα μέχρι να ντυθώ, και οφείλω να ομολογήσω ότι είναι πολύ καλή στο σοσιαλ.

Σύνοψις:
Μέτρια εμπειρία.
Δεν θα ξαναπερνουσα, αλλά δεν μπορώ να πω και ότι κλαίω το παράβολο.
Καλό Αύγουστο, και καλές διακοπές σε όλους.
Και καλές βόλτες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαριλίν
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
423
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού