Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
βαριομουν να γυρισω σπιτι αφου ημουν πριν πριαμο και πηγα βολτα στη πορνοντισνευλαντΝαι! ηθελα αουρορα να δω πως ειναι σε σχεση με παλια που την ειχα γαμησει.να πω οτι ειναι για το πουτσο καβαλα καθως ολα τα μπουρδελα ειχαν ανοιξει τη βραδινη βαρδεια απο τις δωδεκα και αυτη ξεκινησε μια παραΜαλακία εκοβα εγω τις βολτες μου και σταμπαρα και κατι αλλες καυλιαρες για το μελλονΝαι! οταν μπηκα μεσα ετρωγε.πραγματικα οτι να ναι.μωρη αμπαλη αργεις μια ωρα στη δουλεια και με το που πας τρως....ημαρτοννννν!!!! δινω τα 20 μπαινω στο μεσα δωματιο μετα απο λιγο ερχεται και μου ζηταει μασαζ.τεσπα της κανω ενα μασαζ και εκει στα ορθια μου κανει πιπα.μια νορμαλ αλλα οκ χωρις δοντι δε τρελαθηκα.πρωτη σταση ιεραποστολικα οπου ημουν ο πρωτος πελατης της το ανοιξα το μουνακιΝαι! θα φας πολλυ πουτσα της λεω σημερα θα χεις δουλεια ειμαι γουρλης. πρωτη σταση ιεραποστολικο δευτερη σταση στα τεσσερα οπου αργουσα να τελειωσω και αρχισα να ιδρωνω.τεσπα επρεπε να φυγει γιατι μου πε οτι εχει παρτουζα με κατι αγορακιαΜαλακία απο εμφανιση οκ ειναι αρκετα μουναρα μαυρισμενο σωμα σολαριουμ κτλ.βυζαρες φυσικες και κολαρα.ο ορισμος του κοντοπουτανου αλλα ειναι τρελοκομειο η τυπισσαΜαλακία εκανα και μια αποτομη κινηση και ειπε σιγα ρε μαλακα...σκασε της ειπα πουταναρα για αντιποιναΝαι! δε θα τη ξαναδοκιμασω εγω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Aurora
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, thesaint και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2019
Δεν έπρεπε να σε πει μαλακα ντροπή της..
Πρέπει να υπαρχει σεβασμός κ απο τις δυο πλευρές..
08 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ σε όλες δείχνω τον απαραίτητο σεβασμό αυτές δε σέβονται επειδή κάποιες έχουν κονομήσει γερά και τη κάνουν τη δουλειά αγγαρεία ή στον αυτόματο... Τεσπα δε ξαναπάω και οκ τα γεγονότα όμως συνέβησαν ακριβώς όπως γράφω
08 Αυγούστου, 2019
Πολύ την έχουν δει κάποιες όχι και να βρίσει Money Mouth μαύρο δαγκωτο , εδώ παλιά σε κάποια έκανα μελανιά κατά λάθος της είπα συγνώμη και μου είπε εντάξει συμβαίνει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3