Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη 3/5/09, 7.00 το πρωί 9, μονόδρομος ο λαβύρινθος της Φωκαίας, μιας κ τέτοια ώρα δεν είναι τίποτε ανοιχτό αλλού.

Μπαίνω, μου ανοίγει η τάνα κατευθείαν και χώνομαι δωμάτιο μετά την καταβολή του 20ρικου (δεν το έψαξα πολύ - δεν υπήρχε εναλλακτική..).

Για όσους δεν ξέρουν τον χώρο, ε δεν είναι και ότι καλύτερο κυκλοφορέι, μια μάπα και μισή, βρόμικα σεντόνια κλπ.

Η κοπέλα τώρα, Χριστίνα από Ρουμανία με μια χαρακτηριστική ελιά στο πρόσωπο, γύρω στα 23-25, στεγνό σωματάκι, μικρό στητό βυζάκι και στενότατο από ότι αποδείχθηκε μουνάκι. Γενικά όχι άσχημη, ειδικά για 20Ε, ήταν κ ζεστή στην υποδοχή, λέω καλά θα περάσουμε πρωινιάτικο.

Στο δωμάτιο, μου πέρασε αμέσως κπτ και άρχισε το γλύψιμο (όχι άσχημο αλλά γρήγορο σα να βιαζόταν πρωινιάτικα!). Μετά μου γύρισε στα 4 (ωραίο θέαμα δε λέω) και αυτό ήταν! Από την ώρα που μπήκα ήταν σα να γαμούσα μουγκή και μουδιασμένη σμέρνα! Ούτε άχνα, ούτε κούνημα ούτε τίποτε, στο τέλος τελείωσα χειρωνακτικά.

Κρίμα γιατί δεν είναι άσχημη, δεν φαίνεται ξενέρωτη, έχει στενο μουνάκι και ωράιο σώμα. Αλλά με τέτοια παγωμάρα, ούτε για παγάκι σε φραπέ δεν κάνει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού