Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
είχα ακούσει πολλά για την κυρία από φίλο συναγωνιστή και είπα γιατί όχι ας παώ μια βόλτα. πηγαίνω περίμένω υπομονετικά και βγαίνοντας στο σαλόνι βλέπω μια μιλφ γυναίκα με πιασίματα και σημάδια του χρόνου, σχετικα μεγάλο στηθος αλλά πλαδαρό.το πρόσωπο της προς το σκυλέ αλλά όχι και εντυπωσιακό. δεν με ενθουσίασε και πολύ αλλά λέω ας μπω να δω τις υπηρεσίες της. μπαίνοντας μέσα η εύα μου είπε πως τα περνάω αλλά ως εκεί. κάθεται αμέσως από πάνω μου παίζει με το εργαλείο , μου τον παίρνει ακάποτο με παίξιμο περισσότερο της γλώσσας της στο κεφαλάκι αλλά ως εκεί. η πίπα της τείνει προς αερόπιπα όχι και κάτι σπουδαίο μιας και η γλώσσα της πιπιλιζε ταχύτατα το κεφαλάκι και μόνο.γυρίζει αμεσως για 69 να περιποιηθώ και γω το αιδίο της ίσα που με άφησε να την γλέιψω μιας και έβαζε συνέχεια το χέρι της και αμέσως πήγε να αλλάξει στάστη. μου ξύνισε μιας της είπα γιατί βιάζεσαι αλλά δεν την ένοιαξε καθόλου, αμέσως κάθισε από πάνω μου και χτυπιόταν λέγοντας έλα μωρό μου και έλα μωρό μου χωρίς να το χαρώ( το μόνο που χάρηκα ήταν να βλέπω τα στήθη της να πάλλονται). συνέχεια αμέσως πισοκολητό και όλο μέσα στον κώλο. χτυπούσα μα χτυπούσα δεν καταλάβαινα τίποτα , αυτή παίδες είναι ο όρισμός του πηγαδίου. έχει φάει τόσο που δεν αίσθάνθηκα αλλά ούτε είδα να αισθάνεται και αυτή .όλο έλα και δωστα μωρό μου. τουλάχιστον είπα να επιταχύνω και να τελείωσω να το ευχαριστηθώ. δεν ήταν και ότι καλύτερο η κυρία . μάλλον δεν κατάλαβε ότι δεν είχε να κάνει με παιδάκι.
δεν την συνιστώ για τους λάτρεις το σεξ. τώρα αμα θέλουν να ξεσκίσουν ένα κώλο ο οποίος είναι πηγάδι δικαίωμα. η ευα πλέον είναι μόνο για τους νέους χύστες στο άθλημα και τους μικρούς που θέλουν να συνεβρεθούν με μια μιλφ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού