Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέριζω τα καλητερα παιδιά, ήθελα μαυρουλα κ πήγα στο ρεμουνδου 21 ισόγειο που λέγανε ότι είναι μια τελικα ήταν μια χονδρη ξανθιά, έφυγα κ κατηφορισα προς το μεταξι.
Εκεί το χάος πρεζόνια τσιλιαδοροι βαπορακια βρομιά το απόλυτο κ γενικά πολύ σαβούρα κ οι ίδιες κ οι ίδιες κοπέλες,
πάω στον όροφο του λεονιδου 28 έχοντας ακούσει ότι είναι σοκολατένια..
βγάνει η τσατσά καλημέρα λέω, μέρα λέει έχω την Ανίτα λέω ωπα χωρίς να ξέρω ότι έχουν βαφτίσει με το ίδιο όνομα κ την μαυρουλα.. έχει έρθει πάλι το Ανίτακι; λέει όχι είναι στη ροδον χαρακτηριστικά, μάλλον το νησί εννοούσε μου λέει τραβά βρες τη με ειρωνεία,
αυτη είναι άλλη Ανίτα είναι δικιά μου την πήρα μου λέει..
λέω μέσα μου κάναν κ συμβόλαιο αγοράς.. λέει Normal sex 69 κ για τους Έλληνες ελεύθερο στοματικό.
Έλληνας μου λέει δεν είσαι;
Ημεδαπό στοιχείο της λέω.
Βγαίνει η Ανίτα ευδιάθετη είναι γελοίο να πει κάποιος δεν είναι είναι όμορφη..ειναι όμορφη αδύνατη ωραίο προσωπο..
πληρώνο περνάω ερχαιται μεσα,
λέει μην πιάνεις εδώ μην πιάνεις εκεί, για ελεύθερο στοματικό ούτε λόγος..
όπου φιλουσα σκουπιζε με το μωρομαντιλο, στα 4 έκλεβε στην επόμενη την κλασική στάση πάλι έκλεβε τελειωνω αρπάζει τα ρούχα κ φεύγει..
Το τελικό συμπέρασμα είναι ότι είναι φόλα καλή βέβαια σαν χαρακτήρας κοινωνική ευδιάθετη αλλά έχει κάποια κοληματα ένα συγκεκριμένο τρόπο δουλειάς που σκόπιμα αποφεύγει κάποια πράγματα αφού δεν κάνει ότι ανακεινωνεται στο σαλόνι.
Κράτησε το όνομα της παλιάς Ανίτας αλλά όχι κ την αποτελεσματικότητας της κ την αξιοπιστία της.
Σκέφτομαι κάποιες φορές για αυτό κάποιες milf k grany έχουν δουλειά σου λένε αυτή είμαι κ ότι λένε το κάνουν.
Ευχαριστώ που δεν προσπεράσατε την κριτικη μου κ την διαβάσατε να είστε όλοι καλά προσέχετε τώρα με την ζέστη κ θα τα ξαναπουμε σύντομα επειδή αυτό το πολύ χρήσιμο site δεν είναι μόνο για να αναδεικνύει τις καλές κοπελες αλλά είναι κ για να αναφέρει κ τις φόλες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.016
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, dmtrsxxx, @.Dod0s και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2019
Mακρια απο μαυρες. Χανεις λεφτα και υγεια.
PV
Peter Van Norden
02 Αυγούστου, 2019
Με όσες μαυρες έχω πάει κάτω από ότι συνθήκες μπωρεις να φανταστείς..
από ολλες έφαγα φόλα..
κ δεν είναι λίγες είναι πολλες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2