Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οσοι διαβαζουν τις κριτικες μου αυτο το διαστημα ελπιζω να συμπασχουν με την αρρωστια μου,αυτη τη μαυρη πεινα που με εχει κυριευσει για κωλο στομα και μουνι.Τα βραδυα παυω να μαι ο εαυτος μου,ικαι γινομαι κατι αλλο,κατι σκοτεινο,κατι αποκοσμο.Το λοιπον αλλη μια νυχτερινη καταδρομικη μεσα στη ζεστη, με σκοπο να γαμησω καποια που η μου βγαζει καλη περιποιηση η ειναι δοκιμασμενη και ελεγμενη.Μετα την βασικη μπουρδελοτσαρκα λοιπον,και αφου εχω σταμπαρει ενα πολυ ομορφο μοντελε μελαχρινο γαλανοματικο πουτανακι στα μαγαζια φωκαιας χαμηλα,κατα δηλωση της απο Κοσσοβο,(το οποιο εκανε βασικο προγραμμα αλλα σταμπαριστηκε για μελλοντικη χρηση) και εχοντας φτιαχτει απο τα ημιγυμνα η ολογυμνα κορμια των εκδιδομενων, αποφασισα να παω να παιξω στα σιγουρα με την Αννα στο Φυλης 59 ισογειο.Δεν εκανα καν κοπο να ανεβω να δω τι παιζει στον πανω ορογο μιας και ειτε σαβουρα θα χε η φολα οπως συνηθως.
Υποδοχη ο κλασικος μπαρμπας του μαγαζιου,ο οποιος ανακοινωνει δυο κοριτσια,την Αννα και μια αλλη τσιγγανα μαλλον στην καταγωγη λογω χρωματος,η οποια μου φανηκε αδιαφορη κι ετσι δεν συγκρατησα καν το ονομα της.Περιμενα λιγο να βγει και η Αννα,την οποια χαιρεταω συχνα πυκνα οταν κανω τσαρκα μιας και ειναι και ευχαριστη,και πολυ καλη στο γαμησι.Ξεπεταξε λοιπον η Αννουλα τον προηγουμενο,και αφου χαιρετηθηκαμε και ειπαμε τα βασικα,της ζητησα να μπει για μπανιο πριν περασει μαζι μου,ωστε και να γλυφτουμε με την ησυχια της αλλα και να μην μυριζει αρωμα καθ οτι ειχε συνεχεια η βραδυα για μενα και δεν ηθελα να μυριζω πατσουλι.Φυσικα και δεχτηκε,καθ οτι ειπαμε υπαρχει μια αμοιβαια συμπαθεια,και δευτερον ξερει οτι ειμαι κι εγω πεντακαθαρος παντοτε.Δινω παραβολο στον τσατσο,με βαζει η ιδια η Αννα στο δωματιο στο βαθος το οποιο μου παρουσιαστηκε ως το πιο καθαρο εκεινη την στιγμη(την πιστευω) και παει να γαμηθει με τον επομενο πριν μπει για μπανιο και ερθει σε μενα.
Μια περιγραφη της κοπελας.Η αννα ειναι ενα προσχαρο γελαστο και καθ ολα ευχαριστο κοντοπουτανο με φοβερα ψιλομεγαλα βυζια για το σωματοτυπο της,με πολυ ωραια αισθηση και μικρες ρογες.Εχει μαυρισει πολυ απο τα μπανια και ειναι ακομα πιο καυλωτικη.Δεν θα την χαρακτηριζα ομορφη,οχι οτι δεν κυκλοφοριεται,προς θεου,με τσουπωτο τουρλωτο κωλο και σχετικα φαρδια λεκανη.Παντα μου θυμιζε την συμμαθητρια η συμφοιτητρια που ηταν μαγκακι,εκανε παρεα κυριως με αγορια και ειχε πιπωσει στανταρ μπολικους στις τουαλετες.Το μονο αδυναμο στοιχειο τους χαρακτηρα της ειναι οτι ενιοτε μπορει αμα σε δει να φευγεις κανοντας τσαρκα να γινει εριστικη,αλλα κανεις σοβαρος ανθρωπος δεν παει στα μπουρδελα για να τσακωθει οποτε οποιος δεν ενδιαφερεται,απλα ας αγνοησει καποια ειρωνικη δηλωση της.
.Γδυνομαι,φρεσκαρω το μαλαπερδι στο νιπτηρα,αφου εριξα ενα γεναιο κατουρημα,προιον μεσημεριανης πιτσας,μπυρας,αναψυκτικου και μπολικου νερου που καταναλλωνα κατα τη διαρκεια της ζεστης ημερας.Ηταν τοσο κιτρινο και βρωμερο που θυμηθηκα τo ALIEN με το οξινο αιμα,που τρυπαει πατωματα,πανοπλιες και διαστημοπλοια.Ερε καμια μερα θα τρυπησουν οι σωληνες απο το παναρχαιο αποχαιτευτικο δικτυο της Φυλης και θα βγει ολη η σκορτσα η μπιχλα και η χολερα στον μπουρδελοδρομο να σκοτωσει ακαριαια ολους τους αγαπουληδες,τους πυρφορους, και τις φολες.Μονο οι κατσαριδες, οι εμπειροι μπουρδελιαρηδες και οι σωστες κοπελες λογω μια μαγικης δυναμης που εν αγνοια μας διαθετουμε,θα εχουμε ανοσια στις τοξινες και τις αναθυμιασεις και θα βγουμε αλωβητοι απο την καθαρση.Καπου εκει ακουω την Αννα να ανακοινωνει στον τσατσο οτι μπαινει για μπανιο.Αννουλα μου ,σκεφτηκα,να ταν ολες σαν εσενα εδω...Περιμενα κανα πενταλεπτο να κανει η κοπελα το baute της,και μου ρθε ολογυμνη με νερα ακομα στο μαυρισμενο κορμι της.Ειπαμε κανα δυο κουβεντες και ξεκινησαμε τα γλωσσοφιλα και τα χαδια,και σε χρονο dt πεφτουμε στο κρεβατι οπου ξεκινησαμε χαμουρεματα πριν γυρισουμε σε σταση 69.Απολαυσα την πιπα της και ανταπεδωσα στο πεντακαθαρο και φρεσκοπλυμενο μουνι της,ενω δεν παρελειψα να περιποιηθω και το γκροβερακι της το οποιο σκοπευα να σκισω σε λιγο.Μετα απο καμποση ωρα,την ξαπλωνω και την αρχιζω στο δυνατο γλυφομουνι,με εκεινη να εχει παραλυσει και να τρεμει απο καυλα,ενω σε λιγη ωρα ξεκινησε τις ατσαλες κινησεις και τις συσπασεις στον κολπο της τον οποιο δαχτυλιζα ενω την εγλυφα.Χυνω μου ανακοινωσε,και εχω σοβαρο λογο να την πιστευω.Αφου μου ζητησε ενα λεπτο αναπαυσης να συνελθει,της τον καρφωσα στο στομα να γινει 100αρα η στυση,περασμα καποτας και ελαφρυ πιστονιασμα στη μουσκεμενη μουνα της η οποια εχει πολυ καλη αισθηση.Μετα την προθερμανση αυτη,δινω εντολη,βαζει κρεμα στον πουτσο μου και στο κωλοτρυπιδι της,και αφου της εκανα λιγο ζεσταμα με δαχτυλα,τον φυτεψα αργα αλλα αποφασιστικα στην σουφρετα της.Αργα αργα στην αρχη,και οσο περναγε η ωρα,ολο και πιο γρηγορα μεχρι που επιασα τις στροφες μου.Εκεινη βογκαγε και με παρακινησε να σκισω την κωλαρα της.Μετα απο λιγο εκανα ενα βαθυ καρφωμα και αδειασα στο κωλαντερο της τα χυσια 2 ημερων γκαριζοντας σαν ζωο απο την καυλα.Κατσαμε λιγα δευτερολεπτα να ξεκουραστουμε,καθαριστηκαμε με μωρομαντηλα,ανταλλαξαμε κανα δυο κουβεντες για διακοπες και μπανια,δυο φιλια και με χαιρετησε βιαστικα ενω επλενα πουτσο στο νιπτηρα.Κοιταξα το ρολοι και ειδα οτι ειχε κατσει 23 λεπτα μετρημενα,ο δε τσατσος ειχε χτυπησει πορτα μια φορα αλλα αγνοηθηκε και απο τους δυο μας,μαλλον ακουσε τα βογκητα και οχι τιποτα κακο και δεν ξαναενοχλησε.Βγαινοντας χαιρετησα τον τσατσο,τις κοπελες που σαλοναριζαν και βγηκα εξω.






ΥΓ Το 90% των οσων διαβασουν σιγουρα θα γραψουν τη μαλακια τους ειτε οτι αβανταρω ,ειτε οτι ελπιζω σε εντυπωσιασμο αλλα σας γραφω στα παπαρια μου.Δεν ειναι σκοπος μου να εντυπωσιασω κανεναν οτι εκανα την πουτανα να χυσει, η οτι με γουσταρει κτλ.αλλα ελπιζω να δωσω κινητρο σε ενα σωρο μπουρδελοπαιδια να σκανε καθαροι,και περιποιημενοι.Δεν εννοω προφανως να φορατε τα γαμπριατικα σας,φορεστε οτι θελετε,να στε καθαροι,πλυμενοι,με καθαρα ρουχα,πλυμενα δοντια και γενικα μην παραπεμπετε σε πρεζονι,αστεγο, βρωμιαρη και μαλακα.Καλη συμπεριφορα απαραιτητη μαγκες, εκτος απο τα παραπανω και θα εντυπωσιαστειτε απο το ποσο καλυτερες υπηρεσιες θα λαβετε απο οσες τιμουν το μπλε παραβολο και το επαγγελμα τους.Ολοι οι ανθρωποι εχουμε τα κουμπια μας,το ιδιο και οι πουτανες.Βρειτε τα αν ειστε μαγκες και απολαυστε γαμησια και υπηρεσιες που δεν δινουν ουτε βιζιτες του 100αρικου+.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.223
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, Tourtouristas, Jack o Anterompixtis και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2019
ξερει κανεις αυτη στην αρχη στη φωκαιας ονομα που ειναι απο το Κοσσοβο και που τη βρισκουμε ?Χμμμ;
06 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομιζω Αλεξια η κατι τετοιο.Μεταμεσονυκτια, αν τσαρκαρεις σε ολα στη φωκαιας θα την δεις.Ελληνιδα τσατσα γυρω στα 45.
22 Αυγούστου, 2020
Εξαιτίας της δικής σου κριτικής πήγα μύστη μου.....και θα το κάνω στανταρακι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3