Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ήταν απογευματάκι της προηγούμενης εβδομάδας, νομίζω Τετάρτη. Μπαίνω στο άδειο σαλόνι και σε λίγο βγαίνει η κοπέλα. Ώριμη 40άρα με λεπτή σιλουέτα και ξανθό μαλλί. Από εμφάνιση θα έλεγα ότι είναι μάλλον μπάζο, καθώς είναι κοντοπούτανο, το πρόσωπό της φαίνεται ρυτιδιασμένο και η κοιλιά της ήταν σημαδεμένη. Το χαμόγελό της τελείως ψεύτικο και παγωμένο, αλλά εντάξει δεν περίμενα να κόβει και τις φλέβες της για τους πελάτες. Στο δωμάτιο (που ήταν κι αυτό βρώμικο) προσπάθησα να της πιάσω κουβέντα, αλλά φαινόταν να βαριέται που ζει. Εκεί πρόσεξα τις ουλές στο στήθος της και κατάλαβα ότι έχει κάνει πλαστική. Αυτό όμως που με αηδίασε ήταν τα μουνόχειλά της που κρέμονταν τελείως αντιαισθητικά. Μου έδωσε μερικά φιλιά στην κοιλιά και στο στήθος και μου φόρεσε προφυλακτικό. Τίποτα σπουδαίο από πίπα, με αρκετό γλύψιμο κατά μήκος. Μετά της ζήτησα να την πάρω στα 4 και μόλις στήθηκε μου ήρθε μια μπόχα, που μου άναψε τα λαμπάκια. Λέω καλά, από πότε έχει να πλυθεί ; Δεν φρεσκάρεται από πελάτη σε πελάτη ; Γι' αυτό της είπα να ανέβει από πάνω, αλλά κι εκεί οι κινήσεις της ήταν τόσο απότομες, που με πόναγε. Τελικά την έβαλα να ξαπλώσει και τελείωσα με ιεραποστολικό, αλλά όλη η φάση ήταν αηδιαστική αγγαρεία. Απλά λυπήθηκα το 20ρικο γιατί μόνο επαγγελματίας δεν είναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2009
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού