Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τελευταία Κυριακή του Ιουλίου και ενώ όλοι είναι για μπάνιο κατηφοριζω κατά το μεσημέρι Μεταξουργείο. Μπαίνω στον οίκο και βλέπω τη Μαρία. Μολδαβη μελαχρινη ωραίο σώμα και καλό κολαρακι. Ηλικία από. Ότι μου είπε στο δωμάτιο πάνω από 30 αλλά δε της φαίνεται. Η τσατσά ευγενική και ο χώρος καθαρός σε σχέση με τα άλλα της περιοχής. Λογικό αφού η τιμή είναι 15 ευρώ. Κόσμο δεν είχε μπαίνω στο δωμάτιο και σε λίγο έρχεται το μωρό αρχίζω τη φιλαω λίγο στο όρθιο με ξαπλώνει μου παίξε λόγο άγαρμπα το. Πουτσο με πόνεσε αρχίζει με γλείφει λίγο βυζακια με χαϊδεύει με τα χέρια της στήθος και πόδια γίνομαι πέτρα βάζει καποτα και αρχίζει το κλαρίνο. Νορμάλ πιπα όχι κάτι το ιδιαίτερο μπάλες δεν ρώτησα αν γλείφει. Είχε ελαφρώς αξύριστο μουνακι πρώτη στάση κλασική δεύτερη στάση κουτάλι κλασικό όπου της τον έβαζα βαθιά μέσα. Τρίτη στάση όπου και κατέθεσα στα τέσσερα. Η τσατσά δεν ενόχλησε έκατσα το νορμαλ χρόνο. Φιλάκια στο σώμα λαιμό κτλ αφήνει το μωρό. Άμα έχετε πρωινές καυλες πηγαίνετε. Νομίζω αξίζει μέσα στο χαλί της περιοχής. Κάθε μέρα εκεί είναι καλά γαμησια. Α ξέχασα στήθος νορμάλ αλλά λίγο νερουλό

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού