Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστρέφοντας από το κυριακάτικο μπανάκι μου, θυμήθηκα την Εβελίνα.
Ήξερα ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να την την πετύχω, αλλά είπα να προσπαθήσω.

Εύκολο παρκάρισμα στην άδεια Αθήνα.

Χτυπάω κουδούνι.
Ανοίγει η χαμογελαστή και ευγενική τσα2, και με ενημερώνει ότι δουλευει η Εβελίνα.
Παίζει να μην πρόλαβε να πει ολόκληρο το όνομα της κοπέλας όταν έκανα νόημα και ρώτησα σε ποιο δωμάτιο πρέπει να μπω.

Αφού πλένω τα χέρια μου και το εργαλείο της δουλειάς, έρχεται η Εβελίνα.

Εμφάνιση:
Ξανθιά,όμορφο σώμα (όχι μοντέλου, αλλά ας πούμε "η όμορφη κοπέλα της γειτονιάς σου), σιλικονατο στήθος με ωραία αίσθηση (σαν φυσικό δεν είναι, αλλά δεν είναι και αυτή η μαλακια το πολύ σκληρό που δεν μπορείς να το κάνεις τίποτα!) και ωραίο κωλο!
Επίσης, πολύ κοινωνική και μιλάει καλά ελληνικά.
Και καθαρή. Παντα.

Μετά από σύντομη συζήτηση τύπου "θα κλείσετε καθόλου? Θα πας διακοπές?" κλπ πέφτουν 2 πεταχτά φιλάκια και κάποια χαδακια όπως ξαπλώνουμε και οι δύο.

Ξεκίνημα με υπέροχο στοματικό με μεγάλη αγάπη και ενδιαφέρον στο βλι-κα μου και στα παιδιά από κάτω του. Ωραίο, αργό, με πολύ γλώσσα και τέχνη.
Σπάνιο.

Αφού έγινε πέτρα, ήρθε από πάνω μου και ξεκίνησε να ανεβοκατεβαίνει στο ρυθμο της, αφήνοντας μικρά βογκητα παράλληλα. Συνέχισα έτσι για λίγο αλλά με τον δικό μου πιο γρήγορο ρυθμο και μετά την γύρισα στα 4.Ωραία θέα, ωραίο στήσιμο, χωρίς κλέψιμο και με συμμετοχή. Τελείωσα σε ιεραποστολικό, με βαθιά διείσδυση και μικρές διακοπές για να μην τελειώσω πριν το θελήσω.
Πάλι σύντομος διάλογος, χαδακια φιλάκια για αποχαιρετισμό.

Συνοψίζω:
Αν θα έπρεπε να χαρακτηρίσω με μια λέξη την Εβελίνα, αυτή θα ήταν "επαγγελματίας".
Γιατί το τιμάει το μπλε παράβολο και με το παραπάνω. Θα την χαρακτήριζα ως GFE - σου βγάζει την εικόνα του καλού κοριτσιού, αλλά στο κρεβάτι τα δίνει όλα. Δεν θα έλεγα ότι βγάζει κάτι πρόστυχο. Όπως και να χει, είναι πολυεργαλειο.

Δεν ήταν η πρώτη μου φορά με την Εβελίνα, και σίγουρα δεν ήταν η τελευταία.
Με τις φολες που κυκλοφορούν έξω, δύσκολα θα το ρισκάρω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
423
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, geny24, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού