Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ξεκίνησα την τσάρκα έχοντας ως στόχο να κάνω κατάθεση στην Βαρβάρα στην Χατζυαργύρη αλλά έπεσα πάνω σε γνωστό μου και έφυγα για άλλο σπιτάκι. Ο δρόμος με έφερε στο σπιτάκι στην Μωυσέως όπου δούλευε μια μιλφ απο Ρωσία ονόματι Τζέσικα. Η μιλφοεμφάνιση της αλλά και η καταγωγή της ήτανε καλοί οιωνοί. Δυστυχώς όμως δεν εκπροσώπησε επάξια την Ρωσική σχολή αφού έβγαλε τυπικότητα και καθόλου πάθος. Εμφανισιακά η Τζέσικα θυμίζει την Τζούλι την πορνοστάρ. Είναι 40φεύγα, ΄έχει προστυχόφατσα, έχει ωραίο σεξουαλικό κορμί με υπέροχα στητά 3άρια βυζιά . Στα του αγώνα, λίγα πράγματα, απέφυγε τα προκαταρκτικά δίνοντας μου τις βυζάρες της για πιπίλισμα ύστερα απο δική μου επίμονη προτροπή. Η πίπα της μέτρια και μικρή σε διάρκεια με έμφαση στην βάλανο ίσα ίσα για να επέλθει η στύση (για deepthroat, κόλπα και καλαμπαλίκωμα ούτε λόγος). Πρώτη στάση με την Τζέσικα απο πάνω αλλά βαρέθηκε γρήγορα και το γυρίσαμε σε πισωκολλητό όπου πήρε πολύ ωραίο στήσιμο σε βαθμό να κοντεύει να με τελειώσει γρήγορα γι'αυτό και μετά απο κανα λεπτό την γύρισα σε ιεραποστολικό πρώτα σε αργό ρυθμό και στην συνέχεια δυνατά ώσπου ήρθε το τέλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
GAMALILEOS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
364
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vobras, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού