Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρασκευή βραδάκι κατέβηκα για αναζήτηση φρέσκου κρέατος μετά από δύο ανιχνεύσεις στην ίδια αλυσίδα μπήκα στο οίκημα Δ7α είχε δύο κοπέλες την Εύα και την Ζλαντα που βγήκε με ένα χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο για φωτογραφία την διάλεξα και μπήκα η τσατσά μου τόνισε ότι δεν χτυπάει πόρτα Σπασίκλας το δωμάτιο μικρό αλλά καθαρό οπότε οκ μετά από λίγο ήρθε με πολύ καλή διάθεση στο σοσιαλ δεν τα πήγαμε καλά μιλούσε μόνο ρώσικα Λύπη αλλά και την γλώσσα του σώματος Ματάκι μόλις έβγαλε τα εσώρουχα είδα το τρυφερό της κορμάκι που ήταν αψεγάδιαστο το μόνο αρνητικό είχε μικρό βυζακι λέω δεν βαριέσαι πριν προλάβω να καταλάβω καλά καλά με σπρώχνει στο κρεβάτι πέφτω ανάσκελα και ορμάει πάνω μου Εμμμμ και αρχίζει να φιλάει από λαιμό μέχρι κοιλιά και να τρίβεται πάνω μου Γλώσσα χωρίς να βιάζεται κάποια στιγμή ενώ είχα γίνει τουρμο βγάζει και περναει καποτα πιπουλα μέτρια προς καλή σε πάρα πολύ καλή θέση που εγώ όλη την πίσω πλευρά με το ένα χέρι μου Μεγάλο χαμόγελο αφού κάνει λίγο της λέω στοπ το κατάλαβε μου κάνει νόημα πως θέλω και της δείχνω να ξαπλώσει ανάσκελα αφού ξαπλώνει μπαίνω προσεχτικά και της φιλάω βιζακια λαιμό χωρίς ίχνος δυσαρέσκειας και συνεχίζουμε σε αυτό τον ρυθμο Έρωτας με μικρές κραβγουλες από μέρος της μέχρι το τέλος . Σε γενικές γραμμές δεν ήταν άσχημα Χαμόγελο εντάξει για ηλικία της πάντα είχε όρεξη δεν έκλεβε και προσπάθησε χωρίς να βιάζεται ούτε κανείς ενόχλησε (ίσως έπαιξε ρόλο ότι ήταν σχεδόν άδεια έξω και τόση ώρα δεν μπήκε κανείς ) κάποια στιγμή θα δοκιμαστεί ξανά Χμμμ; και θα δούμε αν ήταν τυχαίο ή συμβαίνει πάντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζλάτα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
755
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Autokinitas, @.Dod0s, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού