Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πισκεψη στον οικο μετα απο κολοορεξεις οι οποιες δεν πραγματοποιηθηκαν μιας κ δεν εχυσα στο κολο της απλα της τον γαμησα..μετεπειτα ομως- μιας κ ειναι παλιας ημερομηνιας η κριτικη αυτη-εχυσα στο κολο της αννας 590 οπου κ εχω ανεβασει κριτικη. Η βιζιτα τελικα με φουλ αποδιδει σε μενα..στα μπουρδελα ναι μεν μ αρεσει να γαμαω κολο αλλα ναα χυνω στομα η μουνι αναλογα τις υπηρεσιες.
Δια τ αυτα κ χοντρικα.πλουσια στηθη το μωρακι με σωστες αναλογιες για μενα με πιασιματα οπως πρεπρι αρμονικα.προσωπο οχι κατι ιδιαιτερο το βαζω στην ιδια κατηγορια 7+ οπως της χριστινας απο φ27 υπογειο για την οποια επεται κριτικη
.προθυμη αλλα οχι δραστηρια φοβερο βυζι και φυσικο! Γουσταρα να γλυφω αν και ψιλοτσινησε οταν πιεσα λιγο παραπανω καθως και οταν τη δαγκωνα στο λαιμο κτλπ.μαλλον σιχαινεται η την ξενερωνει η αισθηση των δοντιων.απεφευγε eye contact και φιλια επιτακτικα.χωρις να εχω θεμα ιδιαιτερο δεν θα ξαναπηγαινα θεωρω υπαρχουν καλυτερες με κολο και πιο θερμες και γνησιες πουτανες.η καθε μια με το χαρακτηρα της.δεν ταιριαζουμε ουτε για ενα παπαρο με ολες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, darktranquillity, Ημεδαπος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2019
για πες ποιες ειναι με κωλο στο μενου και καλλες να μαθουμε και εμεις ευχαριστω
26 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προτιμω μουνι φιλε στις πουτανες φυλης κτλπ..κολο μονο βιζιτα..οποτε δεν εχω να σου πω κατι να καθοδηγηθεις..
14 Νοεμβρίου, 2022
την εχω παρει εμφανησιακα μετρια αλλα υπηρεσιες πολυ καλες εμενα μου εκανε πολλες στασεις,μου ελεγε σεξολογα ηταν καλη πολυ
J
jemau
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3