Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο απόγευμα χωρίς πολλά κέφια γύριζαν στο μυαλό μου Άννα Έμμυ Έλενα κ.α. Διάβασα για τη Μάσα τη λεπτουλα που έχω περάσει και λέω ας κάνω κι εκεί μια βόλτα μήπως γύρισε από Ρωσία η αγαπημένη μου Ταινία.
Σημειωτέον ότι επειδή είχα ξανά περάσει κι άλλες φορές δεν ήλπιζα πια.
Μπαίνω στο λίγο απομακρυσμένο ισόγειο της Φ109Β την ώρα που έβγαινε πλανόδιος έγχρωμος με την πραγματικά του και ακούω φωνές και γελακια από την κουζίνα .
Βγαίνει η εβγενικοτατη Ρωσίδα υπηρεσία μαζί με μια κοπέλα που κάτι μου θυμίζει την ώρα που ψελιζα που σε ξέρω εσένα ? μου λέει η υπηρεσία η Τάνια είναι.
Το άτιμο Ρωσιδακι άλλαξε το μαλλί και τρόμαξα να την γνωρίσω, μόνο το γέλιο και η γλύκα της δεν άλλαξαν.

Πάντως της το είπα ότι εγώ την προτιμώ όπως ήταν.
Αλλά και καραφλο να ήταν το μωρό ειλικρινά είναι το πιο ζεστό γλυκό πλάσμα από όσα γνώρισα μέχρι τώρα και είναι αρκετά.
Εμφάνιση όπως την περιγράφει και ο παρακάτω φίλος.
Στον αγώνα εκείνη με τα ισπανικα, τα φιλιά και το τριψημο πάνω σου μαζυ με το ελεύθερο ικανοποιητικό στοματικό (69 εγώ δεν κάνω ποτέ), στο τσακ σταμάτησα και μπήκα μέσα της όπου χωρίς να έχει βάλει τζελ μέσα ήταν μούσκεμα, και μετά λίγες στάσεις δεν άντεξα τη γλύκα και τελείωσα στο ιεραποστολικό.
Να σημειώσω ότι εχθές γύρισε, σήμερα την πέτυχα μόλις είχε έρθει στο μαγαζί ντυμένη και ψώνισε εσώρουχα τα πήγε σπίτι της και γύρισε ντυμένη και γδυθηκε στο δωμάτιο.
Τώρα πως μουσκεψε ? μαζυ μου ? αίνιγμα
ίσως γιατί είναι τόσο πρόθυμη και γλυκιά και ξέρει πως την λατρεύω.
Από τις ωραιότερες στιγμές που περασα, ούτε η σύζυγος στα νιάτα της έτσι.
Παρκάρισμα απ' έξω, η ψηλή Ρωσίδα υπηρεσία ευγενέστατη και η κουκλίτσα Τάνια μοναδική για μένα.
Αν και ζηλεύω θέλω να έχει δουλίτσα για να αργήσει να ξαναφύγει.
Να είμαστε όλοι καλά και να μην τρωγομαστε μεταξύ μας ως συνήθως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
42
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, geny24, flynow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2021
Κοκκινομάλλα ήταν παλιά?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1