Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας,ειναι η πρωτη μου κρητικη που γραφω εδω στο σαιτ Χαμόγελο
επισκεφτηκα ενα βραδακι τον χωρο της ιασονος 1Α και
με το που μπηκα ηρθε η βοηθος μαζι με τις δυο κοπελες στο χολ
η μια ηταν η μαρινα που τελικα και επελεξα και η αλλη κοπελα
απο ρωσια μαλον και αυτη ηταν καλη πιο ξανθια απο την μαρινα
και λιγο πιο κοντουλα,αφου ρωτησα για την τιμη εδωσα τα 10 ευρω και μπηκα σε ενα απο τα δωματια,ηταν αρκετα καθαρα ειχε ενα φαρδυ κρεβατι καθαρα σεντονια και
νυπτυρα ωραιο φωτισμο και κλιματισμο,αφου ξεντυθηκα περιμενα 15-20 λεπτα
και μετα ηρθε η μαρινα Γλώσσα,ειναι μελαχρινη με κοντο ισιο μαλι ωραια ματια γλυκο πρωσοπο με μικρο αλλα σφυχτο στηθος,αλλα πανω απο ολα που ειναι και το καλυτερο της εχει ενα πολυ σεξυ καμπυλατο σωμα με σουπερ οπισθια Μεγάλο χαμόγελο,οταν μπηκε γδυθηκε και μου ειπε σε σπαστα ελληνικα(που δεν μιλαει σχεδον καθολου)να ξαπλωσω στο κραβατι μαζι της,μου εβαλε προφυλακτικο και αρχησε να μου περνει μια πολυ καλη πιπα ενω εγω τις χαιδευα το σωμα και το μουνακι τηςΓλώσσα,ειχε πολυ ωραιο καυλα σωμα ζουμερο σφυχτο βελουδινο μετα στηθηκε στα τεσσερα και την πηρα λιγο απο κει,μετα την πηρα σε ιεραποστολικο οπου εβγαζε και διαφορα επιφωνηματα καυλαςΣπασίκλας,μετα πηγα να την φιλησω αλλα αρνηθηκε Θυμός και της εγλυψα το στηθος και της ρογες της και της μαλακισα το μουνι της και της εβαλα δαχτυλο Ναι!,τελικα πηγαμε παλι στα τεσσερα οπου μετα απο λιγο εχυσα μεσα στην μουναρα της (που ηταν πολυ ανοιγμενη σαν τριανταφυλο θελω να πω) Έρωτας,μετα εβαλε τα εσωρουχα της με χαιρετησε και εφυγε απο το δωματιο,ηταν μια πολυ ωραια εμπειρια το σεξ μαζι της και σιγουρα θα ξαναπαω Γαμήσου και θα την προτινα ανεπιφυλακτα!!! και σε σχεση με την τιμη ειναι μια πολυ καλη επιλογη!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
geny24
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
297
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dourosladers και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2019
εγω οποτε κατευω περναω πρωτα απο μαρινα ,αν την πετιχω ειναι η πρωτη μου επιλογη στο μεταχι
26 Ιουλίου, 2019
σορρυ εχω κανει λαθος τελικα ηταν στο ιασωνος 1Β και οχι στο ιασωνος 1Α
28 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε οντως ειναι καλη και πολυ καλη για 10 ευροπουλα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3