Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα φιλοι.Σημερα απογευματακι κατεβηκα με το αμαξι να κανω μια τσαρκα μπας και βρω κανα καλο μιλφακι.Γυρισα παρα πολλα μπουρδελα και δεν βρηκα κατι αξιολογο.Ειχε και κατι κομματια που μου αρεσαν αλλα φοβηθηκα μηπως ειναι φολες τουλαχιστον αυτο μου εβγαζαν προς τα εξω οι συγκεκριμενες που μου αρεσαν.Τελοσ παντων μην μακρυγορω μπηκα στο μεγαλου αλεξανδρου 28 οχι αυτο που φαινεται στην εικονα αλλα σε αυτο που ειναι υπογειο και ειναι καινουργιο.Εκει ηταν η Αντριαννα μια ρωσιδα γυρω στα 55 οπου ειχε σιλικονατα βυζια ηταν ψιλη ξανθια με πιασμενα κοτσο τα μαλλια ειχε κανει αρκετα μποτοξ θα ελεγα για να επουλωσει μαλλον τις ατελειες της ηλικιας και μου εκανε κλικ εν πασει περιπτωση.Μπηκα στο δωματιο και μετα απο 2 λεπτα ηρθε.Ξεκινησε ενα ακοποτο τσιμπουκι αφου με ρωτησε πως το θελω το οποιο ηταν καλης ηδονικοτητας.Μετα εγλειψε τα αρχιδια μου και εφτασε ως την κωλοτρυπιδα.Της ζητησα να της γλυψω τα βυζια και μου λεει οχι δεν μου αρεσει αυτο εκει λιγο χαλαστηκα αλλα ενταξει.Τελος την πηρα στο πλαγιαστο οπου το μουνι της ειχε καλη αισθηση θα ελεγα.Αφου σηκωθηκαμε απο το κρεβατι μου ειπε οτι το μαγαζι ειναι δικο της και οτι δουλευει απο τις 12 το μεσημερι ως τις 12 το βραδυ.Αποχωρησε με ενα χαμογελο και αυτο ηταν.Συμπερασματικα για 10 ευρω ειναι αξιολογη επιλογη αλλα δεν μου εδωσε αυτο το κατι παραπανω για να ξαναπαω.Ισως ξαναδοκιμασω αλλη μια φορα στο μελλον για να δω αν θα βελτιωθει η αποδοση της αν με δει να ξαναπαω.Αξιζει παντως μια δοκιμη αλλα οπως λεω και στον τιτλο ειναι τυπικο γαμησι.Γεια σας φιλοι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, livaja

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού