Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ζέστη έχει κάνει δυναμική είσοδο αν και "αποχωρεί" για λίγες ημέρες....Η κίνηση στο κέντρο της Αθήνας τις μεσημεριανές ώρες είναι κουραστική....Γλώσσα

*Όπως διέσχιζα την Αχαρνών κοίταξα το 85 φευγαλέα...Λίγο πιο κάτω σταμάτησα καθώς σκέφτηκα ότι ίσως πετύχω την Εβελίνα να "εργάζεται"....Πάρκαρα και ανέβηκα τα σκαλιά του οίκου...Είναι αυτές οι "στιγμές" που αποφασίζεις χωρίς να το σκεφτείς και πολύ...

*Γραφικό σπίτι,παλαιό αλλά περιποιημένο και καθαρό.Άλλωστε όπου εργάζεται η Εβελίνα (δηλαδή όπου έχει περάσει:Αγκύρας,Διδύμου, κλπ.)"δημιουργεί' ένα όμορφο περιβάλλον....Ντροπή

Η υπηρεσία μου την παρουσίασε.
-Εβελίνα πεπειραμένη κοπέλα....Ο τρόπος που βγήκε στο σαλόνι ήταν ο ίδιος με τότε στο Αγκύρας...Ωραία παρουσία,κορμί με καλές αναλογίες,ξανθιά με μακριά μαλλιά πλέον,όμορφα μάτια και πρόσωπο.
[Φορούσε ένα κόκκινο σέξι νυχτικό και από μέσα μαύρα εσώρουχα...]
Πέρασα στο δωμάτιο....Κουλ
*Χαμηλός φωτισμός,όλα στο μπορντό χρώμα...
Σε λίγα λεπτά ήρθε η Εβελίνα....Νομίζω πως όσοι την έχουν επισκεφτεί γνωρίζουν ότι πρόκειται για πολύ καλή επαγγελματία.
Προκαταρκτικά όπως επιθυμεί κάποιος,στοματικό με πολύ καλή τεχνική και σεξ με άψογη συμμετοχή.Έρωτας
Επικοινωνιακή με αρκετά ελληνικά πλέον,φιλική,ανθρώπινη σε κάνει να ξεχνιέσαι ότι είσαι σε δωματιάκι οίκου....Χωρίς ίχνος βιασύνης στη διάρκεια της συνάντησης.Προσκύνημα


Καλά να περνάτε!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Marcus77, Nick1000 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2019
Σωστός ο Βασίλης. Αποτελεί και εμένα στάνταρ μου και ειδικά το τελευταίο διάστημα, την επισκέπτομαι συχνά. Από τις γυναίκες που συνδυάζει εμφάνιση και πολύ καλές υπηρεσίες. Προσθέστε τον όμορφο και ζεστό χώρο και έχετε ένα VFM.
10 Ιουλίου, 2019
@ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ,

Σχόλιο επί τής προτάσεως: "Νομίζω πως όσοι την έχουν επισκεφτεί γνωρίζουν ότι πρόκειται για πολύ καλή επαγγελματία".
Εδώ διαφωνούμε.
Τήν έχω επισκεφθεί παλαιότερα καί αποκόμισα τήν άποψη καί θέση ότι αποτελεί μέτρια επιλογή. Εχω γράψει αναλυτικά περί τούτου (Απ'τό Ζενίθ στό Ναδίρ).

Ίσως βελτιώθηκε. Άν ήταν καί τότε καλή, σημαίνει ότι βαριέται ώρες-ώρες. Άρα δέν είναι σωστή επαγγελματίας.
Ξέχασες νά αναφέρεις ότι έχει πολλά τατουάζ στό σώμα για όσους έχουν θέμα αισθητικής.
Εγώ πάντως δέν τήν συνιστώ.
Ευχαριστώ που μέ αναγνώσατε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2