Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα φιλαρακια.Χθες βραδακι κατα τις 10 φτανω στο Μεταξουργειο.Σκοπευα να παω για την Μαρια στο Μεγαλου Αλεξανδρου 28 που ειναι στανταρ μου θα γραψω καποια στιγμη κριτικη και για αυτην αλλα επειδη δεν ηταν εκει πηγα κατευθειαν στην Ελενη.Ηθελα κατι σιγουρο και γρηγορο για να φυγω κατευθειαν.Ετσι λοιπον κατευθυνομαι προς Κολωνου μερια και ανεβαινω καρφι για Ελενη οπου στο σαλονι δεν υπηρχε κανεις οποτε ημουν ο πρωτος για εκεινη την στιγμη.Ετσι λοιπον μετα απο 5 λεπτα ερχεται η Ελενη πολυ ορεξατη και μοσχομυριστη για οσους δεν την γνωριζουν ειναι μια ρωσιδα γυρω στα 50 και αποτελει πολυ καλη επιλογη για το 10ρικο.Κατευθειαν καναμε παιχνιδι στα ορθια μετα μου πηρε ενα τσιμπουκι πολυ καλο ακαποτο και καλης διαρκειας για Μεταξουργειο.Επειτα της εκανα ενα ισπανικο για λιγο και για το τελος την πηρα στο πλαγιαστο και μετα απο λιγο τελειωσα και στην κυριολεξια στραγγιξα μεσα της.Λιγο πριν φυγει μου λεει δωστο μου να το παρω για το σπιτι χαχαχα ελεος με την καλη εννοια Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μετα φιλοι μου οπως λεει και ο τιτλος εφυγα πηγα σπιτι μπανακι και υπνο για το πρωινο ξυπνημα λογω δουλειας.Να ειστε καλα φιλοι μου γεια σας και καλα γαμησια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tremor, Bonecrusher, Sapakias

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2019
Συναγωνιστή, για ποδολαγνεια αξίζει? Είναι δεκτική?
28 Οκτωβρίου, 2019
δεν εχω ρωτησει να σου πω την αληθεια γιατι δεν ειναι της αρεσκειας μου αλλα δεν σου το προτεινω γιατι περπαταει ξυπολητη οπως πολλες και παιρνει σβαρνα και ολες τις βρωμιες απο το πατωμα και δεν μιλαμε και για το οποιοδηποτε πατωμα μιλαμε για πατωμα που σουλατσαρουν πακια εντελως φιλικα στο λεω μην παρεξηγηθεις προς θεου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2