Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλημερα φιλοι συναγωνιστες.Η Αλεξανδρα ειναι μια ρωσιδα μιλφ ξανθια καπως παχουλη και μοιαζει με γυναικα νταλικερισσα σε ολα της απο εμφανιση μεχρι συμπεριφορα χωρις αυτο να ειναι κακο αλλα διαφερει απο καποιες αλλες δεν εχει θυληκοτητα.Ειναι πανω απο 45 ετων σιγουρα.Μπηκε στο δωματιο με πολυ καλη διαθεση και κατευθειαν καναμε παιχνιδι στα ορθια με κωλοτρυψιματα και γλυψιματα.Επειτα στο κρεβατι μου πηρε ακαποτη πιπα πολυ καλη και εγλυφε απο αρχιδια μεχρι και κωλοτρυπιδα.Αντεχει αγρια μεταχειριση του κορμιου της και δεν παραπονιεται σε τιποτα ηθελα να την γαμησω αλλα λογω της πολυ καλης πιπας που ηταν ακρως deepthroat ειπα αστο δεν γαμιεται ας τελειωσω εκει πολυ καλη επιλογη για 10 ευρω αλλα ειναι σαν νταλικερισσα ρε παιδι μου και δεν εχει θυληκοτητα οποτε με πολυ ψαξιμο που εκανα αφου εφυγα απο την Αλεξανδρα βρηκα κατι κομματακια και θα τα δοκιμασω τις επομενες φορες οπου θα ακολουθησουν και κριτικες για την ενημερωση ολων μας καλο ειναι να γραφουμε ολοι κριτικες θετικες η αρνητικες για την αλληλοπληροφορηση να ειστε καλα γεια σας και καλα γαμησιαΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, jimi09, Giorgaras Kalamatianos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2019
και εγω με πιπα εχισα μαζι της ,ηταν πολυ καλη στο αθλημα ,τα κατεθεσα στης βυζαρες της στο τελος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1