Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καυλωμένος φουλ αυτές τις μέρες, από αρκετά μουνιά που δεν έκατσε να μπω, περιφέρομαι από το απόγευμα μεταξύ tinder όπου σκάσανε μερικά ματσαρίσματα από συμπαθητικά chubby νετα, instagram για πιπίνια που έχω μπανίσει αλλά απαξιούν να ασχοληθούν με κοινό θνητό και facebook για ραντεβού με παλιά πρωην. Παρατάω όλα τα μπλιμπλίκια και οδεύω στην γη της Επαγγελίας μου, να σκοτώσω το τελευταίο μου 10αρικο και τους κολυμβητές μου. Μπαίνω για Ελένη κατευθείαν, σαφώς και ήταν εκεί. Μέσα περίμεναν 5-6 πακιστανοί, που όταν βγήκε η τσα τους έστειλε. Εγώ πέρασα μέσα και μετά από λίγο ήρθε και η Ελένη. Κορμί μπόμπα όπως πάντα, ακολούθησε τις οδηγίες μου για να το πάει σιγά σιγά μην χύσω στο λεπτό με την πιπάρα της, ξεκινήσαμε με φιλάκια, χαδάκια, κλαρίνο ακα, χωρίς χέρια (έχω την εντύπωση ότι είχε τσούξει βοτκίτσα πριν, αλλά κλαιν και γω τώρα ξεσούρωσα από το μπουκάλι που είχα κατεβάσει), την σταμάτησα νωρίς, καθώς έκανε πάλι κόλπα με γλώσσα και με καύλωσε πολύ, στήσιμο στα 4 μετά, με αισθησιακές χαμηλές μπαλιές από μένα, μιας και ήθελα να κρατήσει, τέλος της τον έδωσα πάλι στο στόμα, στα γόνατα, σε θέση ημιανάπαυσης εγώ, όπου με βαθύ μπούκωμα και μαλακία με έκανε πέτρα και με ξεζούμησε στο στόμα της. Λίγο τσατ, πήγε να με φιλήσει στο στόμα νομίζω φεύγοντας, τρίπλαρα αλα Μέσι, και έπαιξα μάγουλο, δεν είμαστε για αγαπούλες τώρα Γλώσσα. Χρόνος παραμονής γύρω στο 7λεπτο, χωρίς ενόχληση. Μετά από την 3η μου επίσκεψη μπορώ να πω ότι είναι σταθερή αξία, η Ρωσίδα μιλφ της διπλανής πόρτας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελένη
mr. robot
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
172
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 citizen(1), darktranquillity, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού