Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Φίλοι συναγωνιστές χθες το απόγευμα είχα μια από τις καλύτερες εμπειρίες σε στούντιο. Πήγαινα για την Σίντυ στο Αριστομένους αλλά τελικά κάτι με τράβηξε και δεν κατέθεσα. Πάω δίπλα και βλέπω την Ευα. Η Ευα είναι γύρω στο 1,70 με αρκετά ωραίο βυζί, γλυκό πρόσωπο,ατέλειωτες ποδάρες και γενικώς μια αξιοπρόσεκτη παρουσία.Παίρνω το πρόγραμμα των 80Ε(ελευθερο στοματικό και 69) και μετά από 10 λεπτάκια έρχεται το μωρό. Παιδιά η τύπισα έχει απίστευτο δέρμα.Αρχικα μου έκανε ένα τριψιμο του κορμιού της πάνω στο δικό μου και στην συνέχεια αφού έβγαλε το συνολάκι της άρχισε τη θεϊκή πίπα.Πάρα πολύ καλή βαθειά πίπα με κοιταγμα στα μάτια.Πριν μου φορέσει καπότα το πήρε και ανάμεσα στα βυζιά της και έκανε ένα φοβερό ΙΣΠΑΝΙΚΟ!!Μετά γυρίσαμε σε 69, όπου μου πρόσφερε το πεντακάθαρο μουνάκι της....Στη συνέχεια μπήκε από πάνω μου και αφού έκανε ένα τεράστιο σπαγγάτο(έχει ποδάρες!!) κάθισε πάνω μου και χοροπήδαγε!!!Παραλίγο να τελειώσω..Την γύρισα στα 4 όπου άντεξε γερό σφυροκόπημα για κανά 5λεπτο.Τελικά τελειώσα σε αυτή την στάση.

Η κοπέλα ενδείκνυται και είναι και πολύ περιποιητική αλλά και υπομονονετική(διάρκεια περίπου 20΄).Θα ξαναπάω σίγουρα!!!

Το 10 στη πρόσβαση επεδή πάω με Τρένο!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού