Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού διάβασα καλά σχόλια για την εμφάνισή της πήγα στον οίκο κατά της 5:10 να δω την πολυσυζητημένη κορασίδα.
Η τσατσά μου έκανε πολύ καλή εντύπωση μίλαγε ιδιαίτερα φιλικά χωρίς να πει ή να κάνει την παραμικρή μαλακία μακάρι να ήταν έτσι όλες οι υπηρεσίες Μεγάλο χαμόγελο.
Ανακοίνωσε deep throat και τελείωμα στο σώμα.
Μετά από κανα δεκάλεπτο νάσου και η Ιονέλα.
Ναι δεν λέω ωραία είναι αλλά δεν πλησίαζε την εικόνα που είχα φτιάξει από τα σχόλια των συναγωνιστών.

Πέρασα δωμάτιο και περίμενα μετά από λίγο μπήκε το μανάρι.
Έχει ωραίο σώμα ιδιαίτερα στην περιοχή της λεκάνης με μπόλικα τατουάζ που προσωπικά μου αρέσανε και ταιριάζανε με το μελαψό δέρμα της το οποίο κατα δήλωση της είναι το φυσικό της.
Τα βυζιά της δεν είναι άριστα πετυχημένα έπρεπε να διαλέξει καλύτερο πλαστικό.
Το μουνί της αρκετά σκουρόχρωμο.

Στα του αγώνα επειδή μου ήταν ήδη σηκωμένος μου τον έπαιξε λιγάκι και φόρεσε προφυλακτικό (καλύτερα τα προκαταρκτικά ακόμα και την πολύωρη πίπα τα έχω για χάσιμο χρόνου) και ξεκίνησε μια καλή πίπα αλλά χωρίς deep throat εννοείτε Λύπη.
Έβαλε κρέμα και της είπα για ιεραποστολικό.
Με το που πήγα να μπώ συνάντησα αντίσταση δεν είχε φτιαχτεί καθόλου η τρύπα της καθότι πρώτος πελάτης και η κρέμα δεν είχε εισχωρήσει.
Με λιγη προσπάθεια έπιασε τόπο το λιπαντικό και μπήκα ξεκινώντας το μέσα έξω.
Το μουνί της έχει αρκετά καλή αίσθηση.
Την γύρισα στα τέσσερα όπου στήθηκε καλά αλλά όχι άριστα όπως άλλες.
Μου άρεσε να βλέπω τα μουνόχυλα της να βεντουζάρυν καλά γύρω από το παλαμάρι μου καθώς μπαινοέβγαινα μέσα της.
Την ξαναγύρισα ιεραποστολικά της έκανα ένα σχόλιο ότι μοιάζει με πορνοστάρ που το δέχτηκε με γελάκια και την πιστονάρισα με γρηγορότερο ρυθμό ώστε να προλάβω να της δώσω το σφηνάκι μου.
Δεν τελείωσα πάνω της κατι το οποίο ήταν καλό για τον επόμενο αγωνιστή γλύτωσε το μαρινάρισμα Γαμήσου (Ανάφερα ότι σε όσες δέχονται τελείωμα στο σώμα δεν τους γλύφω ουτε τα βυζιά? Κουλ).

Με το που τελείωσα και σηκώθηκα έκανε ιδιαίτερα βιαστικές κινήσεις να φορέσει κιλότα και να φύγει οπότε αν κουραστεί μπορεί να έχει τάσεις ξεπέτας.

Φιλιά ,πίπα χωρίς κτλ δεν κάνω και δεν ρώτησα.

Σε γενικές γραμμές καλή μου φάνηκε δεν έκλεψε σε στάσεις τον έπαιρνε ευχαρίστως και αν έδειχνε λιγότερη βιασύνη στο τέλος στο για να φύγει θα ξαναπήγαινα στο καπάκι ευχαρίστως.

Καθώς έφευγα η τσατσά μου έλεγε ότι γράφουν τα καλύτερα στο ίντερνετ και έπαιρνε όρκο ότι η κορασίδα δεν θα χαλάσει την συμπεριφορά της, καλά θα το δούμε αυτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Ιονέλα
Υπηρεσίες
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, jimakos900, Borgia21 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2019
την ιονέλα την πέτυχα δεύτερη βάρδια στον όροφο και όχι στο ισόγειο. πέρα από αυτό παραμένει ωραία αλλά δεν θα την έπαιρνα ξανά στο απλό πρόγραμμα μιας και στο παρελθόν έκανε φουλ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1