Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ευγενική τσατσά μας είπε το πρόγραμμα.

Εμφανίζεται η κοπέλα. Περι τα 40-45 έτη. Με τραχύ ύφος και στυλ. Ξανθιά κατά δήλωσή της Σέρβα.

Τη βλέπω τις γόβες και αποφάσισα ότι θα περάσω! Για περί σεξ έχει πει ο ProfessorX οπότε εγώ θα αρκεστώ στις πατούσες.

Με το που μπαίνει στο δωμάτιο της λέω ότι θέλω για αρχή να μου ακουμπήσει τις πατούσες στο πρόσωπο. Αμέσως αράζει στο κρεβάτι και μου βάζει τις καθαρές και χωρίς μυρωδιά πατούσες της. Γύρω στο 38 νούμερο με πολύ καλή υφή και μαύρο σκούρο βαμμένο νύχι. Πολύ κοινωνική ομιλητική αμέσως χαλάρωσα.

Ενώ είχα την πατούσα της στα μούτρα, από μόνη της έβαλε το άλλο πόδι στα αρχίδια και με έτριβε. Πολύ καλή φάση. Συμμετείχε με κάποια βρωμόλογα τυπου φάει την ποδάρα μου αγόρι μου κλπ κλπ. Επίσης την «έγραψε» την τσατσά όταν χτύπησε στα 7 λεπτά με απόλυτη ακρίβεια και με παρότρινε να μην αγχώνομαι.

Γενικά πολύ καλή δεκτική και σε κάνει να νιώθεις άνετα με το φετιχ αυτό. Μπορείτε να της προτείνετε να πλύνει και τα πόδια, είμαι βέβαιος πως δε θα πει όχι. Για 10 ευρώ είναι μία πολύ καλή δόση ποδολαγνείας.

Μόνο μείον ότι στο δωμάτιο είχε πρόσφατα πηδήξει πακιστανός και με το που μπήκα είχε μείνει η μπόχα του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darktranquillity, Πρυτανης, obi1

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2019
Μια Σέρβα απο τα Τίρανα και αυτή.. Σπασίκλας
08 Ιουνίου, 2019
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2