Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδυνη μεταμεσονυχτια τσαρκα παρεα με φιλο Φυλης και περιξ.Μια βραδια με παρα πολυ κοσμο στη Φυλης που ειχα να δω καιρο.Αφου γυρισαμε σχεδον ολα τα μπουρδελακια σταμπαραμε 2-3 μωρα και εν τελη καταληξαμε τι θα παρουμε.Εγω κατεληξα να παρω Χριστινα Φ54Α.Αν και απο οτι διαβασα εδω στο σαιτ ειναι καιρο στην μονελοαλυσιδα δεν την ειχα τιμησει ως τωρα λιγο λογω απλου προγραμματος και επειδη το σαλοναρισμα της ηταν λιγο ξυνο θα ελεγα.Και εχτες παλι στο σαλοναρισμα δεν σε κερδιζει ιδιαιτερα αλλα ειπα να ρισκαρω και να την δοκιμασω.Εμφανιση Χριστινας ψηλη περι το 1.70 κατι,φοβερο κορμι,μελαχρινη,με γυαλια,καλο βυζακι και το καλυτερο ειχε αφησει μια λωριδα πανω απ το μουνακι της που με τρελαινει σαν θεαμα.Προγραμμα απλο +69 νομιζω.Εδωσα το μπλε στην δευτερη εισοδο μου και περασα δωματιο περιμενοντας το μωρο.Δεν ειχα προσδοκιες αλλα ακομα και φολα να μου εβγαινε τουλαχιστον θα ξεφορτωνα σε ενα ωραιο πιπινι.Εσκασε μετα απο λιγο αφου τελειωσε με αλλο συναγωνιστη.Μπηκε μεσα χαιρετησε και ορμησε πανω μου αρχιζοντας να μου γλειφει τις ρωγες,τα αυτια και να ειναι σε αποσταση αναπνοης απ το στομα μου.Το γλυψιμο της πολυ υγρο.Κατοπιν μου εφερε τα βυζια της για γλυψιμο το οποιο εκανα πολυ ευχαριστα Γλώσσα .Αφου χορτασα γλυψιμο βγαλαμε τα εσωρουχα μας και αφου εβαλε καποτα μου εκανε πιπα εχοντας φερει το τουρλωμενο κωλι της στο πλαι το οποιο και χουφτωνα οπως και το μουνακι της.Το θεαμα να σε πιπωνει αυτο το μωρο ειναι αν μη τι αλλο καλο.Οταν σταματησε την πιπα την εβαλα ιεραποστολικο οπως κανω με ολες τις νεες προς εμε εταιρες για να εχω τον ελεγχο και να τσεκαρω συμμετοχη και διαθεση.Διαθεση και συμμετοχη ακμαιωτατη η μικρη καθως και πολυ καλο σοσιαλ.Τελειωμα σε αυτη τη σταση ,παραμονη της μικρης στο δωματιο για λιγο ακομη για σοσιαλ ταιμ,φιλακι και αποχαιρετισμος.Θα υπαρξει δευτερος γυρος για να τσεκαρω πισω κινηση σιγουρα καθως θα ειναι φοβερο θεαμα.Πολυ καλη αναπαντεχα καταθεση στα ορια του σειφ προγραμματος που ακολουθω τωρα τελευταια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Επιρρεπής, snoopy69 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού