Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τυχαια επισκεψη στον ευθεια και δεξιο οικο στην 3η μεταμεσονυχτια βαρδια οπου ηταν η σκιννυ Αννα.
Η Αννουλα μας ειναι μια γνωστη στην περιοχη κορασιδα και εχει δουλεψει σε διαφορους οικους.
Ειχα πολυ καιρο να τη δω και η εμφανιση της εχει αλλαξει ελαχιστα.
Ειναι αλβανικης καταγωγης μετριου αναστηματος με μακρυ ξανθο ισιο μαλλι.
Το προσωπακι της απλο και πονηρο.
Το κορμι της ειναι στεγνο, στηθος ανυπαρκτο και κωλαρακι μικρο στρογγυλο με αδυνατες γαμπουλες.
Στο σαλονι βγηκε ευδιαθετη και χαμογελαστη και ανακοινωσε μονη της το προγραμμα της το οποιο ειναι
απλο με 69. Να πω οτι φορουσε και ενα ομορφο σετ σεξι εσωρουχων οποτε η ολη εικονα σηκωσε το παπαρι μου στα υψη.
Εδωσα το δεκαρικο και μετα απο μικρη αναμονη ηρθε στο δωματιο οπου γδυθηκε εντελως.
Την εστησα κατευθειαν στα τεσσερα και αρχισα να της ρουφαω το μουνοκωλαρακι της που ηταν ατριχο ζουμερο
και γλιστερο.
Περασμα καποτας και ξαπλωσα στο κρεβατι οπου τον εβαλε στο στομα της, η πιπα της ειχε γρηγορο ρυθμο και λιγη βοηθεια
απο το χερι της, ωστοσο την εκανε αρκετα σφιχτα και μου προσεφερε καλη ηδονικοτητα.
Ξανα στησιμο στα τεσσερα η κορασιδα και εισοδος στο μικρο μουνακι της οπου τον πηρε ολο μεσα χωρις μα και μου.
Τον εφαγε δυνατα χωρις να κλεβει ενω εγω χουφτωνα τα μικροσκοπικα κωλομερια της.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα αναμεσα στα αδυνατα ποδια της και την γαμησα δυνατα με την Αννουλα
να αγκομαχα απο κατω μου ενω με εγλειφε και στο λαιμο μου.
Την εχυσα σε αυτη τη σταση και ανανεωσαμε το ραντεβου.

Συμπερασματικα η Αννουλα ειναι μια σκιννυ κοπελα γλυκουλα και παρα την μινιον εμφανιση αντεχει δυνατο
γαμησι. Το δε μουνακι της γλυκο σα μελι.
Στα 10 ευρω προσφερει μια τιμια εμφανιση πανω απο το μεσο του μεταξουργειου.
Ο χωρος καθαρος η υπηρεσια δεν ενοχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.135
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, baroc και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού