Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Τονίζω εξ αρχής ότι δέν συνηθίζω νά γράφω αρνητικές κριτικές γιά κάποια κοπέλα, άν καί εγώ όπως καί όλοι μας έχω φάει τίς φόλες μου. Όμως η συμπεριφορά τής συγκεκριμένης κοπέλας ήταν τόσο προκλητική, πού μέ υποχρεώνει νά γράψω τά όσα μού έτυχαν. άν ήταν μόνον η φόλα πού έφαγα, ίσως καί νά μήν τό έκανα γιά άλλη μία φορά. Λοιπόν, πήγα σήμερα στόν συγκεκριμένο οίκο, ήμουν μάλιστα καί ο πρώτος στήν απογευματινή βάρδεια. έχω κάποια επιφύλαξη γιά τό όνομα τής κοπέλας, πάντως ήταν ψηλή, ξανθιά νταρντάνα, ο σωματότυπος πού μού αρέσει δηλαδή. η τσατσα ανήγγειλε φούλ πρόγραμμα, εκτος 69. έρχεται λοιπόν μέσα η κοπέλα,καί μού λέει νά ξαπλώσω, κρατώντας τό προφυλακτικό στό χέρι. προσπαθώ νά τής δώσω νά καταλάβη ότι θέλω κάποια προκαταρτικά, αλλά αυτή τίποτα. προσπαθώ νά τήν φιλήσω στά βυζιά, αλλά αυτή μέ προκλητικά απότομο ύφος μού τό απαγορεύει. καί πάλι κάνω υπομονή, ξαπλώνω κάτω, μού βάζει προφυλακτικό σέ πεσμένο πέος, καί αρχίζει μία πίπα μέτρια, δύο λεπτών, μέ μερική ανύψωση πέους. από μόνη της σταματάει καί μού λέει νά τής τόν βάλω. τής τόν βάζω πισωκολητό, μέ δική της ανύπαρκτη συμμετοχή. κάποια στιγμή τής λέω νά τής τόν βάλω από πίσω, καί μέ τό ίδιο απότομο ύφος μού λέει ότι από πίσω δέχεται μόνον στό πλαϊ!! εκεί δέν άντεξα άλλο, περισσότερο τό επιθετικό/προκλητικό της ύφος καί λιγώτερο τήν φόλα πού έτρωγα, καί τής είπα νά φύγη. αυτή έβριζε σέ κάποια άγνωστη γλώσσα, καί μού είπε νά μήν τήν εκνευρίζω γιατί είναι μέ μία ώρα ύπνο!!! άκουσον άκουσον! καί φταίω εγώ δηλαδή πού αυτή δέν κοιμήθηκε!! βγαίνοντας φώναξα τήν τσατσά νά βγή γιά νά μιλήσουμε, αλλά μού απάντησε πάλι η κοπέλα από τό δωματιάκι λέγοντάς μου ότι η τσατσά έχει βγεί έξω γιά δουλειά!! ψέμματα φυσικά! αυτά τά ολίγα, τά οποία καί παραδίδω στήν κρίση σας...τονίζω καί πάλι ότι περισσότερο μέ ενόχλησε τό επιθετικό/προκλητικό ύφος της ακόμα καί από τήν φόλα πού έφαγα στόν αγωνιστικό τομέα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
466
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, 6Y44, alfreewind και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2019
Συναγωνιστές όσο αυξάνονται τα πελατάκια απο τα βάθη της ανατολής, τόσο θα μας εξισώνουν με αυτούς και θα τρώμε φόλες.
Αυτές με αυτούς, αντί να μαθαίνουν ξεμαθαίνουν.Ενα λαγουδίσιο και ξούτ, κάνουν οι περισσότερες. Χώρια την νέα μόδα ..Πότα τσιμεντοσακούλα Money Mouth
31 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή, τό σίγουρο είναι ότι τα ποσοστά φόλας πού τρώμε, έχουν ανέβει πάρα πολύ...καί σίγουρα έχεις δίκιο ως πρός τό ότι μία αιτία είναι καί τά εξ ανατολών πελατάκια...όμως σέ αυτό πρέπει νά προσθέσουμε καί τήν πολιτική τού κάθε μαγαζιού, τήν νοοτροπία τής εκάστοτε τσατσάς καί βέβαια ακόμα καί τήν ψυχολογία τής κάθε κοπέλας...γιατί, όπως λέω καί στήν κριτική μου, οκ, έφαγα τήν φόλα γιά χ λόγους...όμως πώς δικαιολογείται η τόσο επιθετική/προκλητική στάση τής κοπέλας απέναντί μου? ήταν η πρώτη φορά πού μέ έβλεπε, γιά νά πή κανείς ότι είχε απωθημένα απέναντί μου από προηγούμενες φορές...κάτι πρέπει νά κάνουμε συλλογικά γιά νά αντιμετωπίσουμε αυτήν τήν απαράδεκτη κατάσταση, σίγουρα η αποχή είναι κάτι, αλλά δέν ξέρω άν όπως τουλάχιστον τήν κάνουμε φτάνει...
04 Ιουνίου, 2019
Αυτην την ειχα παρει καποτε επειδη μου αρεσε πολυ και ειπα να τη δοκιμασω...αν και ημουν λιγο επιφυλακτικος στην αρχη γιατι ειχε περιεργο υφακι στο σαλονι
και πλεον αναγνωριζω τις φολες πριν μπω,αλλα τελικα την εκανα τη μαλακια...μεσα στο δωματιο ηταν λες και της σκοτωσα το σοι.και επισης νευριαζω αφανταστα οταν στο σαλονι
σου λενε για ελευθερο στοματικο και οταν μπεις μεσα κανει την κινεζα οτι δηθεν δεν το ειπε..το εχω δει και σε αλλα μαγαζια αυτο.
NN
nik neos kosmos
04 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνούμε απόλυτα, συναγωνιστή...άλλωστε, αυτό ακριβώς τονίζω καί εγώ στήν κριτική μου...πέραν δηλαδή τής φόλας στά τού αγώνα, παραμένει ανεξήγητη γιά μένα η επιθετική/προκλητική συμπεριφορά της, λές καί ήμασταν εχθροί, άν καί ήταν μόλις η πρώτη φορά πού βλεπόμασταν...ή όπως πολύ εύστοχα τό περιγράφεις και εσύ, "ήταν λές καί τής σκότωσα τό σόϊ"...μάλιστα, κοντά στήν δική μου κριτική, βλέπω καί κριτικές άλλων συναγωνιστών, πολύ αρνητικές καί αυτές...δηλαδή άν κάνουμε ταμείο, τελευταία 7/8 στίς 10 κριτικές είναι αρνητικές καί μόλις 2/3 είναι θετικές...τί νά πώ...σημεία τών καιρών μού φαίνεται...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4